Peter Klimant Od Vás

Radnica začne konať: Mesto bude riešiť problém, ktorý trápil našu čitateľku!

Opäť sme sa pýtali za vás. Našej čitateľke z Moraviec prekážal malý problém v meste. Obrátila sa preto na nás a vec sme začali riešiť.

Ilustračný obrázok k článku Radnica začne konať: Mesto bude riešiť problém, ktorý trápil našu čitateľku!
Foto: Peter Klimant / Zdroj: Dnes24.sk

V našom meste je viacero vecí, s ktorými ľudia nie sú spokojní. Najnovšie sa na nás so svojím problémom obrátila naša čitateľka, ktorej podľa jej slov prekáža reklama v parku pri amfiteátri. „Vadí mi, že v našom mestskom parku si nejaký podnikateľ roztiahol na stromy veľkú reklamu na svoju predajňu s nápisom „internet“,“ hovorí svoju sťažnosť Mária (56).

Podľa jej slov je tam už dlhšie a bola zvedavá či na ňu mesto vôbec vydalo nejaké povolenie? „Dovolí nejaké iné mesto nejakému podnikateľovi nacapiť veľkú reklamu cez stromy v parku tak, aby to každému bilo do očí?“ Dodáva rozhorčená Mária.

S otázkou sme sa obrátili priamo na radnicu, z kade nám zaslali svoje vyjadrenie. „V tomto prípade sa nejedná o reklamu na predajňu, ale skôr o banner navigujúci najmä nemoravčanov k miestu, kde im môže byť poskytnuté pripojenie na internet (dva počítače). Pripojenie na internet veľmi často využívajú najmä turisti, ktorí prídu do Zlatých Moraviec a okolia, ale aj verejnosť, ktorá v domácnosti nemá internetové pripojenie,“ odpovedala hovorkyňa mesta Mária Vozárová.

Po sťažnosti od pani Márie sa mesto rozhodlo s problémom niečo robiť. Hovorkyňa prezradila, že radnica bude na základe tohto podnetu konať a zváži možnosť vhodnejšieho spôsobu označenia tohto miesta.

Máte aj vy niečo, čo vás v meste trápi? Chcete počuť odpovede od radnice? Neváhajte a napíšte nám svoju otázku na klimant@global24.sk

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM