Peter Klimant Rôzne

Obrázky v novom klipe víťaza X faktoru vám budú známe: Nakrúcal sa v Zlatých Moravciach!

Víťaz súťaže X faktor Peter Bažík vydal nový videoklip k svojmu prvému singlu "All About The Conscience". Ten sa nakrúcal priamo v Zlatých Moravciach. Pozrite si to!

Ilustračný obrázok k článku Obrázky v novom klipe víťaza X faktoru vám budú známe: Nakrúcal sa v Zlatých Moravciach!
Zdroj: Dnes24.sk

Prvé informácie o natáčaní podal Peťo svojim fanúšikom ešte začiatkom októbra minulého roka, keď sa na jeho oficiálnej facebookovej stránke zjavila správa: „A už sa maká aj na prípravách a plánovaní natáčania môjho klipu,“ napísal spevák. K správe priložil i zopár fotiek z divadelnej sály Mestského strediska kultúry a športu v Zlatých Moravciach, kde sa odohrala väčšina klipu.

Nakrúcanie sa skončilo ešte ten mesiac. Strihanie a dolaďovanie detailov však niečo trvá, preto sme sa novinky dočkali až v týchto dňoch. Na youtube bol zverejnený v pondelok. Za ten čas si ho stihlo pozrieť už vyše 900 ľudí.

Prvé sekundy príbehu spevákovej novinky sa odohrávajú pri kaštieli v Tomášove. Peter tu po strete s autom upadá do bezvedomia. Po prebudení sa ocitá v minulosti. Všade vôkol neho sa prechádzajú dobovo odeté postavy. Dezorientovaný spevák vstupuje do kaštieľa. V tomto momente sa celý dej prehupne práve do vnútra zlatomoraveckého kaštieľa rodiny Migazziovcov. Tam Bažík vojde do divadelnej sály, kde… a veď si to pozrite sami :)

Foto: youtube

Video: Peter Bažík

Nový videoklip Petra Bažíka natočený priamo v Zlatých Moravciach
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM