Peter Klimant Kultúra

Milovníci literatúry sa môžu tešiť: Do Moraviec zavítajú tri úspešné spisovateľky

Fanúšikovia súčasnej literatúry si v Moravciach prídu na svoje. Mestská knižnica si pre nás pripravila špeciálnu besedu hneď s tromi zaujímavými autorkami. Ste zvedaví kto k nám príde? Čítajte ďalej a dozviete sa.

Ilustračný obrázok k článku Milovníci literatúry sa môžu tešiť: Do Moraviec zavítajú tri úspešné spisovateľky
Foto: Eva Viestová / Zdroj: Dnes24.sk

Beseda sa bude konať túto stredu o šestnástej hodine v Mestskej knižnici na Robotníckej ulici. A s kým si vlastne budeme môcť podebatiť? Do Moraviec zavíta nitrianska spisovateľka Eva Ava Šranková, autorka kníh Izabela. Láskou spútaní, Čas nevinnosti, Izabela II V tieni Notre-Dame a Hriechy mocných .

Spoločne s ňou príde i Jana Chmelová, rodáčka z Topoľčian.Tá napísala hneď niekoľko úspešných románov, ako Vždy sa vráť , Láska, hriechy a nádeje, Sviňa život a Premárnený čas. Treťou autorkou, s ktorou sa budeme môcť pozhovárať, je ďalšia úspešná nitrianska spisovateľka – Zuzana Šedá. Do povedomia čitateľov sa dostala knihou Úteky.

Pokiaľ ste fanúšikmi spomínaných spisovateliek, nezabudnite si so sebou zobrať aj ich knihy na podpis, pretože na záver je pripravená autogramiáda so všetkými troma autorkami.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM