Peter Klimant Rôzne

Kuriózny moment na rokovaní: Ostrihoňová sa vzdala svojej stoličky, zasadnutie viedla na stojáka

Serafína Ostrihoňová urobila na zasadnutí mestského zastupiteľstva rozruch. Vzdala sa svojej stoličky - a to doslova! Prenechala ju totiž jednému zo Zlatomoravčanov. Veď si to pozrite...

Ilustračný obrázok k článku Kuriózny moment na rokovaní: Ostrihoňová sa vzdala svojej stoličky, zasadnutie viedla na stojáka
Foto: Peter Klimant / Zdroj: Dnes24.sk

Obradná sála Mestského strediska kultúry a športu na štvrtkovom zasadnutí mestského zastupiteľstva praskala vo švíkoch. Niektorým Zlatomoravčanom sa neušli ani stoličky a tak museli ostať stáť. To sa stalo tŕňom v oku primátorky Ostrihoňovej hneď od začiatku zasadnutia, kedy na tento problém upozornila svojich zamestnancov. Tých rovno i slovne pokarhala a upozornila, aby sa už v budúcnosti podobná situácia neopakovala.

Po týchto slovách sa zdalo, že je daný problém doriešený. Nebol. Po pár minútach sa k nemu primátorka opäť vrátila. Z ničoho nič a bez slova vyštartovala zo svojho miesta i so svojou stoličkou v ruke a namierila si to rovno k „bezstoličkovým“ prítomným obyvateľom mesta a jednému tú svoju dala.

Následne sa vrátila späť na svoje miesto a na stojáka viedla ďalej zasadnutie. Ešte hneď po príchode jej prednosta Šlosár núkal svoju stoličku, ktorú však Ostrihoňová rázne odmietla. Problém vyriešili až pracovníci mesta, ktorí priniesli primátorke novú stoličku. Neobišli ani ľudí, ktorým sa jedna nová tiež ušla.

Pozrite si stoličkovú výmenu v našom priloženom videu:

Serafína Ostrihoňová sa vzdala svojej stoličky!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM