Kultúra

Kultúrne leto v Topoľčiankach: PROGRAM je už známy, pozrite si ho!

V neďalekých Topoľčiankach už čoskoro odštartuje kultúrne leto. Tešiť sa môžeme na bohatý program.

Ilustračný obrázok k článku Kultúrne leto v Topoľčiankach: PROGRAM je už známy, pozrite si ho!
1
Galéria
Zdroj: Ivan Klbík

Obec Topoľčianky si aj tento rok pripravila pre ľudí z blízka i ďaleka veľkú dávku kultúry, ktorá sa bude uvoľňovať postupne, počas celého leta.

„V letných mesiacoch júl a august v roku 2019 sme pre vás opäť pripravili koncerty v rámci podujatia „Kultúrne leto“ a snažíme sa zachovať jeho dosiahnutú úroveň a návštevnosť. Tak ako po minulé roky, aj XVII. ročník Kultúrneho leta sa bude konať v príjemnom prostredí národnej kultúrnej pamiatky, nádvoria Zámku v Topoľčiankach,“ informuje obec.

Ako ďalej obec informovala, v prípade nepriaznivého počasia sa využije náhradná alternatíva priestorov – veľká sála DKS Topoľčianky. „Jednotlivé vystúpenia sú pre návštevníkov bezplatné, preto aj touto cestou chceme vyjadriť srdečné poďakovanie všetkým inštitúciám, podnikom, organizáciám a jednotlivcom, ktorí finančne podporili tento projekt,“ dodáva.

Program pozostáva z ôsmych vystúpení počas nedieľ prázdninových mesiacov. Pozrieť si ho môžete v našej priloženej fotogalérii.

Každú nedeľu počas kultúrneho leta bude v Topoľčiankach prístupné aj Národopisné múzeum, ktoré sa nachádza v centre obce. Otvorené bude vždy v čase od 15:00 do 17:00 hodiny. Vstup je zdarma.

Foto: ilustračné

Kultúrne leto v Topoľčiankach PROGRAM
1
Galéria
Zdroj: Obec Topoľčianky
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM