Veronika Kalinová Rôzne

Kotrmelce, plazenie a aj aport: Svoj talent predvedú najšikovnejšie psy v meste!

Kynologický klub Zlaté Moravce si pre všetkých milovníkov psov pripravilo branný pretek, v ktorom sa predstavia tí najšikovnejší štvornohí miláčikovia z nášho mesta či okresu. Môžete sa zapojiť do preteku alebo sa prísť pozrieť na skvelé kúsky talentovaných havkáčov.

Ilustračný obrázok k článku Kotrmelce, plazenie a aj aport: Svoj talent predvedú najšikovnejšie psy v meste!
Zdroj: Webnoviny.sk

Divákov čakajú skvelé kúsky

Na branný pretek sa uskutoční v nedeľu 13. októbra v areáli Kynologického klubu. Psy so svojimi majiteľmi budú súťažiť vo viacerých disciplínach ako beh, zdolávanie prekážok, hod granatom, aport, streľba zo vzduchovky, ale aj plazenie, preliezka tunelom či divácky atraktívny kotrmelec.

Obľúbené kotrmelce či prepad palicou

Chýbať nebude ani ochrana, kedy bude musieť psík ochrániť svojho pána pre pomyselným prepadom. Figurant bude ozbrojený palicou, údery sa budú len naznačovať. Po všetkých disciplínach bude nasledovať vyhodnotenie súťaže, kde sa diváci dozvedia meno toho najtalentovanej­šieho havkáča v meste.

Najšikovnejších súťažiacich branného preteku čakajú vecné výhry a pre všetkých súťažiacich bude prichystané aj skromné občerstvenie. Organizátori upozorňujú, že bez platného očkovania sa pes nesmie zúčastniť akcie ani ako návštevník a voľné pobiehanie psov nebude v areáli dovolené. Súťažiaci nájdu viac informácií o preteku na stránke Kynologického klubu Zlaté Moravce.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM