Koniec základnej časti sa blíži: ViOn remizoval na trávniku AS Trenčín

Dve kolá pred koncom základnej časti futbalovej Fortuna ligy sa ViOn postavil Trenčínu. Ako to dopadlo?

Ilustračný obrázok k článku Koniec základnej časti sa blíži: ViOn remizoval na trávniku AS Trenčín
Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

Futbalisti AS Trenčín remizovali v 20. kole Fortuna ligy s FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 1:1.

Domáci viedli od 38. minúty po góle Samuela Bagína, ale hostia v druhom polčase vyrovnali, keď sa presadil Patrik Pinte. Trenčínu patrí 10. miesto v tabuľke, Zlaté Moravce sú na 8. priečke.

AS Trenčín – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 1:1 (1:0)

Góly: 38. Bagin – 73. Pinte. Rozhodcovia: Micheľ – Jekkeľ, Jánošík. ŽK: Ibrahim, Kmeť, Stojsavljevič – Duga, 540 divákov.

Trenčín: Vozinha – Yem, Bagin, Stojsavljevič, Kozlovský – Bainovič, Gajdoš (76. Dos Santos), Hollý, Kmeť (74. Okunola), Ibrahim (74. Kupusovič), So­ares

Zlaté Moravce: Lukáč – Toml, Pintér, Šuvalija, Čonka – Duga (90.+2 Vestenický), Sloboda (81. Múdry), Brenkus (46. Almeida), Demitra (46. Ďubek), Mondek (46. Pinte) – Ikugar