Futbal

Hráčovi ViOnu pozastavili činnosť: REAKCIA klubu na rozhodnutie SFZ

Na Slovensku v týchto dňoch rezonuje veľký korupčný škandál vo futbale. V súvislosti s ním bola pozastavená činnosti aj hráčovi FC ViOn Zlaté Moravce. Klub vydal k celej veci oficiálne stanovisko.

Ilustračný obrázok k článku Hráčovi ViOnu pozastavili činnosť: REAKCIA klubu na rozhodnutie SFZ
Zdroj: Dnes24.sk

V utorok sme vás informovali o korupčnom škandále v slovenskom futbale. Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu (SFZ) spustila v pondelok 25. júna disciplinárne konanie a predbežným ochranným opatrením pozastavila dočasne činnosť dvanástim osobám. Dôvodom malo byť odhalenie manipulácie alebo pokusu o manipuláciu stretnutí v dvoch najvyšších súťažiach v sezónach 2015/2016, 2016/2017 a 2017/2018.

Medzi hráčmi, ktorým bola dočasne pozastavená činnosť figuruje aj hráč FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble Michal Pintér. Klub FC ViOn Zlaté Moravce zverejnil na svojom facebookovom profile oficiálne stanovisko k celej veci.

Klub v ňom informuje, že spomínaný hráč sa dočasne nebude pripravovať s mužstvom, ale iba individuálne, až do vyriešenia prípadu.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Prečítajte si celé vyjadrenie ViOnu:

„Klub FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble sa na základe informácií o manipulácií zápasov, ktoré odzneli na tlačovej konferencii SFZ zo dňa 26.06.2018 plne dištancuje. Po zverejnení informácií, v ktorej zväz pozastavil činnosť nášmu hráčovi, sme sa rozhodli že hráč sa od dnešného dňa ( 26.6. 2018, pozn. red.) nebude pripravovať s mužstvom, ale iba individuálne a to až do vyriešenia prípadu.“

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM