Peter Klimant Rôzne

Fakty o lákadlách v zlatomoraveckom okrese: Toto by ste mali sypať ako z malíčka

Kde sa nachádza Arborétum Mlyňany, či hrad Hrušov, to vie snáď každý Zlatomoravčan. Viete, však, o zaujímavostiach nášho regiónu aspoň základné fakty? Trúfnite si na náš kvíz a uvidíte, ako na tom ste...

Ilustračný obrázok k článku Fakty o lákadlách v zlatomoraveckom okrese: Toto by ste mali sypať ako z malíčka
Zdroj: TASR

Naše kvízy si získavajú u čitateľov čoraz väčšiu obľubu. Mnohí z vás už väčšinu z nich hravo zvládli. Určite si poradíte aj s otázkami o zaujímavých turistických lákadlách v našom okrese. Možno už mnohé fakty ovládate a možno sa niečo nové dozviete.

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom. Tak poďte do toho :)

Hrajte tu: Fakty o lákadlách v zlatomoraveckom okrese

Otestujte sa aj v iných oblastiach! 15 rýchlych otázok vám ukáže, či dobre poznáte obce v okolí Moraviec, ako sa orientujete v Moravciach, či ako dobre poznáte zlatomoravecký šport . Zistite, ako dobre poznáte dominantu Moraviec, alebo Námestie Andreja Hlinku.

Prečítajte si aj:

Keď príroda prekvapuje: Prírodné zaujímavosti z obcí pri Moravciach, o ktorých vie málokto

Naše okolie skrýva množstvo zaujímavostí: Pikošky z obcí pri Moravciach, o ktorých vie málokto

Mrazivé príbehy z obcí v okolí Zlatých Moraviec: Svetlonos aj bezhlavý biely kôň!

Foto: Foto: Kostol sv. Juraja

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM