Kultúra

Adventné nedele v Zlatých Moravciach: Aký program uvidíme na námestí?

Obdobie adventu sa blíži. Mesto Zlaté Moravce si k tomuto sviatočnému času pripravilo pre svojich občanov sériu zaujímavých kultúrnych podujatí.

Ilustračný obrázok k článku Adventné nedele v Zlatých Moravciach: Aký program uvidíme na námestí?
1
Galéria

Mesto Zlaté Moravce si v spolupráci s Mestským strediskom kultúry a športu v Zlatých Moravciach pripravilo pre nás všetkých sériu kultúrnych podujatí pod názvom Adventné nedele.

Počas každej adventnej nedele, začínajúc prvého decembra, sa môžeme tešiť na zaujímavý kultúrny program. Ten sa bude konať na Námestí Andreja Hlinku.

V prípade nepriaznivého počasia sa program podľa organizátorov presunie do vestibulu Mestského strediska kultúry a športu.

V nedeľu 1. decembra o 15:00 hodine vystúpi DFS Zlatňanka a FS Inovec. V druhú adventnú nedeľu 8. decembra sa taktiež začína o 15:00 hodine. Vystúpia deti zo zlatomoraveckých škôl a FS Zlatomoravčianka. Súčasťou tejto nedele budú aj vianočné trhy a privítanie Mikuláša.

V tretiu adventnú nedeľu 14. decembra začína program o 16:00 hodine. Tentokrát nebude program na námestí ale v priestoroch divadelnej sály zlatomoraveckého kaštieľa. Vystúpi tu Orchester Miroslava Dudíka s talentovanými sólistami. Dva dni pred Vianocami máme štvrtú adventnú nedeľu, kedy o 15:00 hodine vystúpi na námestí Zmiešaný spevácky zbor Carmina Vocum.

Súčasťou všetkých adventných nedieľ bude slávnostné zapaľovanie sviec na adventnom venci na Námestí Andreja Hlinku.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM