Katarína Jankeje Rôzne

Zimný štadión otvorí svoje brány: V Topoľčanoch začína verejné korčuľovanie

Topoľčiansky zimný štadión potešil informáciou o spustení verejného korčuľovania rozhodne mnohých. My sme zisťovali, v akých termínoch a za aké ceny sa dá na zimnom štadióne vyblázniť na korčuliach.

Ilustračný obrázok k článku Zimný štadión otvorí svoje brány: V Topoľčanoch začína verejné korčuľovanie
Foto: Dominika Handzušová / Zdroj: Dnes24.sk

Klasika, ktorá baví veľkých i malých. Tohtoročná sezóna korčuľovania sa rozbehne o mesiac skôr ako minulý rok. Pre verejnosť bude prvýkrát v tomto roku otvorený zimný štadión v nedeľu 20. septembra v čase od 17.00 do 18.30 hod. večer.

V korčuľovaní sa bude pokračovať aj počas ďalších víkendov, presné časy však nie sú stanovené. Ako uvádza Hokejový klub Topoľčany, plocha je na verejné korčuľovanie voľná v nedeľu a cez sviatky, čo sa týka presných hodín, je potrebné na webovej stránke sledovať aktuálny rozpis ľadu. Časy zápasov sa každý víkend menia.

Cena za vstup na ľadovú plochu je nemenná a nezávisí od toho, koľko času na ľade strávite. Ako informuje hokejový klub: „Každý korčuliar pri vstupe zaplatí 1 euro, ak s ním príde aj nejaký doprovod, cena pre takúto osobu je 0,50 centov. Hokejisti, ktorí sa preukážu permanentkou na zápasy seniorov, majú vstup zdarma.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM