Kultúra

Víkend klope na dvere: Aké filmy si budeme môcť užiť v topoľčianskom kine?

Meteorológovia očakávajú príchod nepríjemného studeného počasia. Zahriať sa môžete aj v spoločnosti dobrého filmu v miestnom kine.

Ilustračný obrázok k článku Víkend klope na dvere: Aké filmy si budeme môcť užiť v topoľčianskom kine?
Zdroj: TASR

Pripravili sme pre vás tradičný prehľad víkendovej ponuky filmov v Kine Topoľčany. Čo nás teda čaká? V piatok si budete môcť pozrieť pokračovanie animovaného filmu Rodinka úžasných 2 (5 eur) a večer nás už čaká romantická komédia Po čom muži túžia (5 eur).

Sobota v kine začne o 17.00 hodine premietaním Christopher Robin a medvedík Pú (5 eur) a o pol ôsmej večer bude opäť pokračovať Po čom muži túžia (5 eur).

Záver víkendu odštartuje o 17.00 hodine Rodinka úžasných 2 (5 eur) a o 19.30 do tretice Po čom muži túžia (5 eur).

Piatok 21. september – Rodinka úžasných 2 o 17.00 hodine, Po čom muži túžia o 19.30 hodine

Sobota 22. september – Christopher Robin a medvedík Pú o 17.00 hodine, Po čom muži túžia o 19.30 hodine

Nedeľa 23. september – Rodinka úžasných 2 o 17.00 hodine, Po čom muži túžia o 19.30 hodine

Rodinka úžasných 2

Vo filme Rodinka Úžasných 2 sa vracia obľúbená rodina superhrdinov. Avšak tentoraz je hlavnou hviezdou Helen, zatiaľ čo Bob zostal v domácnosti a pomáha Violet a Dash zvládať každodenné nástrahy „normálneho“ života. Pre všetkých je to ťažká zmena, a ťažšie je o to viac, že si nikto z rodiny neuvedomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Keď sa objaví nový zloduch, ktorý sa chystá uskutočniť diabolsky geniálny plán, tak rodina musí nájsť spôsob, ako sa dať zase dohromady a spojiť sily – čo sa ľahko povie a ťažko urobí, aj keď sú všetci doslova úžasní.

Po čom muži túžia

Charizmatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na ktorého ženy letia, je šéfredaktorom časopisu Playboy. Jedného dňa jeho nezáväzný spôsob života utŕži hneď niekoľko rán. Dostane výpoveď kvôli poklesu predajnosti časopisu, bývalá manželka a dcéra (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opäť naštvú, neznáma žena mu nabúra auto a na jeho miesto je dosadená krásna, mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyrieši problémy po chlapsky – spoločne s najlepším kamarátom Čestmírom (Matěj Hádek) sa opije a v dobrodružnej noci si praje, aby sa stal ženou, pretože „ženy to majú v živote omnoho jednoduchšie a on je za to kvôli nim na dne.“ Ráno Karel zistí, že následkom nočnej alkoholickej „jazdy“ a zásahom veštkyne Zoltany (Pavla Tomicová) sa stal ženou (Anna Polívková). Avšak len fyzicky. Karel sa ako Karla musí vyrovnať nielen s novým vzhľadom, ale hlavne sa naučiť fungovať v ženskom tele a zistiť, či to majú ženy naozaj jednoduchšie ?

Christopher Robin a medvedík Pu

Dospelý Christopher Robin tvrdo pracuje v zamestnaní, je mizerne platený a jeho budúcnosť vo firme je neistá. Práca ho vyťažuje na toľko, že na dcérku a manželku má iba málo času. Christopher už nadobro zabudol na voje idylické detstvo s prostomyseľným plyšovým medvedíkom a jeho kamarátmi. Keď sa však s medvedíkom po rokoch stretne, ich priateľstvo opäť vzplanie a pripomenie Christopherovi nekonečné dni detských radovánok a zábavy, ktoré ako malý chlapec zažíval.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM