Katarína Jankeje Rôzne

VIDEO: Mikuláš potešil topoľčianske deti, nezabudol rozsvietiť vianočný stromček!

Natália Ondrejmišková, Júlia Golská, ale hlavne Mikuláš pritiahol na námestie v Topoľčanoch dav zvedavých ľudí. Pozrite sa, ako to v našom meste vyzeralo.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Mikuláš potešil topoľčianske deti, nezabudol rozsvietiť vianočný stromček!
Zdroj: Dnes24.sk

Mikuláš v Topoľčanoch pritiahol opäť po roku veľké množstvo ľudí, najmä však našich najmenších. Okrem Paľa Bujnu, ako moderátora podujatia, sa pódia zhostili samé talentované slečny. Divákom sa predstavila nádejná speváčka a herečka v jednom – Natália Ondrejmišková, ktorá si vyskúšala účinkovanie už vo viacerých seriáloch známych televízií. Topoľčany rozospievala aj Júlia Golská, a napokon aj Lucia Gálisová, členka ochotníckeho súboru SemTam z Topoľčian.

Najmenších však najviac potešil príchod očakávaného Mikuláša, ten tie najodvážnejšie deti odmenil sladkosťami. Starší zase určite neobišli špeciálny stan mesta, v ktorom boli k dispozícii rôzne druhy punčov, varené vínko, či chutné dobroty.

Nechýbalo ani tradičné rozsvietenie výzdoby a na záver aj 18 metrov vysokého vianočného stromčeka privezeného z neďalekých Solčian. Ako to na námestí vyzeralo, si môžete pozrieť v našich videách.

Mikuláš v Topoľčanoch
22
Galéria
Mikuláš zavítal do Topoľčian
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM