Rôzne

Veľký súboj dedín Topoľčianskeho okresu: Dajte hlas tej najsympatickejšej!

Aj váš hlas môže rozhodnúť o tom, ktorá z okolitých obcí sa bude tešiť z titulu najsympatickejšej dediny. Klikajte na svojho favorita!

Ilustračný obrázok k článku Veľký súboj dedín Topoľčianskeho okresu: Dajte hlas tej najsympatickejšej!
Zdroj: TASR

Celkom 53 obcí v našom okrese spája blízkosť k Topoľčanom. Krásne je však to, že každá z nich je celkom iná. Naše okolie je posiate dedinkami so silnou vinohradníckou či poľnohospodárskou tradíciou, nenápadnými obcami so sotva pár stovkami obyvateľov i rozľahlými vidieckymi osídleniami.

Každá z okolitých obcí má svoj príbeh a svoje špeciálne čaro. Teraz, ale naši čitatelia dostanú možnosť vybrať tú, ktorá má ich sympatie. Všetky dedinky začínajú na jednej štartovacej čiare s rovnakou možnosťou stať sa najpopulárnejšou medzi hlasujúcimi.

Pomôžte rozhodnúť! Aj váš hlas môže ovenčiť jednu z okolitých obcí korunkou najsympatickejšej dedinky v okrese Topoľčany. Posuňte do finále svojho favorita a vyzvite k hlasovaniu aj svojich známych. Svoj hlas odovzdáte jednoduchým kliknutím na názov vybranej obce. Hlasujeme do piatku 9. marca.

Na najobľúbenejšie dedinky sa po skončení hlasovania pozrieme bližšie a dozviete sa o nich ešte viac zaujímavých podrobností.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM