Katarína Jankeje Krimi

Údajného zlodeja v topoľčianskej herni zachytila kamera: Pozrite FOTO, ak ho poznáte, volajte policajtom!

Polícia podľa ich slov pátra po totožnosti neznámeho muža, ktorý je podozrivý zo spáchania lúpežného prepadu herne v Topoľčanoch. Nespoznávate ho?

Ilustračný obrázok k článku Údajného zlodeja v topoľčianskej herni zachytila kamera: Pozrite FOTO, ak ho poznáte, volajte policajtom!
Zdroj: Policajný zbor SR

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Topoľčanoch žiadajú verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti muža na záberoch bezpečnostnej kamery. Vo štvrtok 27. augusta 2015 asi o piatej hodine ráno došlo v Topoľčanoch na Pribinovej ulici k lúpežnému prepadnutiu herne.

„Muž vo veku 30 až 35 rokov po ukončení hry na hracom automate požiadal pracovníčku o vyplatenie výhry. Keď sa žena zohla poza barový pult po peňaženku, muž ju chytil a peňaženku jej zo slovami „Daj to sem" vytrhol z ruky. Muž z herne ušiel aj s lupom 145,– eur,“ uviedla Renáta Čuháková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre.

Ako ďalej informovala,po­dozrivý je asi 180 cm vysoký, veľmi štíhlej postavy. Má hranatú tvár, krátke rovné hnedé vlasy mierne strnisko na brade a mal dioptrické okuliare s čiernym rámom. „Oblečené mal svetlohnedé športové nohavice, športovú tmavomodrú mikinu s kapucňou a športové poltopánky hnedej farby s vyšitým bielym znakom „Vty“ na päte. Na ramene mal detský ruksak v modro-ružovej kombinácii,“ dodala Čuháková.

Akékoľvek informácie k pohybu alebo pobytu osoby na záberoch je možné podať polícii na t.č. 158, priamo na Odbore kriminálnej polície OR PZ v Topoľčanoch, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Lúpežné prepadnutie herne v Topoľčanoch
4
Galéria
Zdroj: Policajný zbor SR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM