Katarína Jankeje Samospráva

Tretie zasadnutie topoľčianskeho parlamentu: Aký bude jeho program?

Kompetentní z vedenia mesta budú opäť rozhodovať o dôležitých veciach. Zisťovali sme, čo bude patriť medzi hlavné body ďalšieho zasadnutia mestského zastupiteľstva.

Ilustračný obrázok k článku Tretie zasadnutie topoľčianskeho parlamentu: Aký bude jeho program?
Foto: Katarína Jankeje / Zdroj: Dnes24.sk

Už v stredu 29. apríla sa zíde vedenie mesta s poslancami, rokovať budú o ďalších dôležitých témach týkajúcich sa nášho mesta. Medzi hlavné body patrí najmä návrh prevádzkovej doby, otváracích hodín a cenníka pre letné kúpalisko v roku 2015. Poslanci sa budú zaoberať aj správou o hospodárení kúpaliska v roku 2014 a porovnaním s rokom 2013.

Okrem toho členovia topoľčianskeho zastupiteľstva budú rokovať o žiadosti Kynologického klubu Topoľčany OZ o nájom pozemku pre výcvik psov za symbolické nájomné. Nebude chýbať ani diskusia o návrhu cenníka pre multifunkčné ihrisko v Malých Bedzanoch.

Možnosť novej verejnej súťaže príde v zasadačke na Mestskom úrade na pretras, zastupiteľstvo totiž rozhodne o návrhu na vypísanie obchodnej verejnej súťaže na odpredaj budovy súp. č. 2323 (bývalý MsÚ na Bernolákovej ulici). V stredu sa poslanci budú venovať aj žiadosti Miloša Hermanna o súhlas s vybudovaním parkovacích plôch na parcele reg. „C“ c. 4982/1 v katastrálnom území mesta Topoľčany.

Čítajte tiež:

TAKTO zakročilo mesto: Perla Juhu skončila na súde, prvé pojednávanie v máji!

Z Lipovej ulice zmizli stromy: Vystrieda ich nová stavba podnikateľa!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM