Katarína Jankeje Rôzne

Topoľčianske podniky sa pripravujú na hokejový ošiaľ: TAKTO si vychutnáte šampionát v meste!

Topoľčanci hokej bez pochýb milujú. Zisťovali sme preto, ako sú na šampionát pripravené prevádzky v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčianske podniky sa pripravujú na hokejový ošiaľ: TAKTO si vychutnáte šampionát v meste!
Zdroj: TASR

Prenosy z hokejového šampionátu si Topoľčanci nenechajú ujsť ani tento rok. Vedia to aj prevádzkari v podnikoch v našom meste, ktorí mysleli na všetko. Zisťovali sme, čo pripravili pre fanúšikov, ktorí ich počas majstrovstiev navštívia.

Veľké plátna sú pripravené

Premietane hokejových duelov bude vo Voxe na veľkom plátne. „Máme v bare počas celého roka projektor s veľkým plátnom a teda premietame všetky dôležité či už zápasy alebo udalosti. Takže aj čo sa týka aktuálne hokeja a MS 2015 aj tento ako aj každý rok budeme všetky zápasy premietať, každý rok sa tu v rámci podniku stretne veľa hokejových fanúšikov a tak o dobrú hokejovú náladu a atmosféru je postarané,“ prezradila nám prípravy Denisa Homolová z VOX pubu.

Aj v Batavyi sa na majstrovstvá už tešia, ako nás informoval vedúci prevádzky, premietať plánujú každý zápas. „Pre našich zákazníkov máme pripravený projektor a veľké plátno, ktoré sa budú premietať vo vnútorných priestoroch podniku.“

Špeciálny darček

Ani Hospůdka u Švejka neponechala nič na náhodu. „V našom podniku počas MS máme pripravenú pre fanúšikov veľkoplošnú obrazovku vo fajčiarskej časti hospůdky a projektor s platnom a špičkový zvuk v štýlovej časti Havana.“

Na fanúšikov si podnik pripravil dokonca čosi špeciálne. „Ako minulý rok počas zápasov slovenskej reprezentácii čakajú pre našich zákazníkov darčeky s hokejkovou tematikou od Amundssenu, 4 druhy čapovaného piva či pečené koleno.“

Pozerať hokej sa bude aj v pizzerii Florida, pre športových nadšencov je tu prichystaná veľká obrazovka. „Vo vnútornej časti podniku bude pre fanúšikov k dispozícií veľký televízor, no na terase premietanie zápasov neplánuje,“ informovali nás zástupcovia prevádzky.

Štatistiky dokazujú, že hokejové majstrovstvá si viac užíva mužská populácia. Pre mnohé ženy sú nasledujúce dni doslova nočnou morou. Dámy, máme pre vás pár tipov, ako prežiť hokej bez ujmy na zdraví.

Kompletné spravodajstvo, tabuľky a výsledkový servis z MS v hokeji 2015

Čítajte tiež:

Známi Topoľčanci priznávajú, aj nás pohltí hokejová horúčka: Šampionát bude sledovať Miháliková i Klobučník!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM