Katarína Jankeje Šport

Topoľčanci nepostúpili do play-off: Hokejisti inkasovali až 188 gólov, najproduktívnejším je Káčer

Tím A-mužstva topoľčianskeho klubu sa rozlúčil s aktuálnou sezónou 2014/5015, keďže nepostúpil do boja o play-off. Aké sú jeho štatistiky v závere?

Ilustračný obrázok k článku Topoľčanci nepostúpili do play-off: Hokejisti inkasovali až 188 gólov, najproduktívnejším je Káčer
Foto: Dominika Handzušová / Zdroj: Dnes24.sk

Hráči HC Topoľčany sa v sezóne 2014/2015 neprebojovali zo základnej časti do play-off. Posledný duel odohrali doma, kde jednoznačne podľahli favoritovi zo Spišskej Novej Vsi 1:5. Po odohratých 42 zápasoch chlapci nazbierali 43 bodov, pričom do bránky súperov vsietili 113 gólov. Naopak obdŕžali až 188 presných striel, čo je najväčšie číslo spomedzi všetkých účastníkov súťaže.

V aktuálnej sezóne sme vybojovali 191 presiloviek, z ktorých sa chlapci trafili 38-krát. V konečnom poradí sme teda skončili na 9. mieste. Keď sa pozrieme na produktivitu hráčov, najlepšie sa umiestnil Libor Káčer, ktorý figuruje na 3. mieste v celkovom poradí súťaže, druhým je Ľuboš Dobrý na 41. priečke a trojku najproduktívnejších uzatvára Miloš Bystričan na 74. mieste.

Mužstvo počas celej sezóny striedalo zlú formu a dobrú formu. Dokázali sme potrápiť a dokonca aj vyhrať proti lídrom ligy, no dokázali sme aj vysoko prehrať. Pri troche šťastia sme mohli hrať aj play-off. Hokej chceme hrať pre divákov, aj keď to nie je ľahké. Finančná situácia nie je jednoduchá,“ zhodnotil situáciu klub na svojom oficiálnom facebook profile.

Foto: ilustračné

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM