Katarína Jankeje Rôzne

Tanečníci smerujú do Topoľčian: Celoslovenská tanečná súťaž už v piatok!

Topoľčany budú v týchto dňoch dejiskom celoslovenskej nezávislej tanečnej súťaže. Počas piatku a soboty so svojimi choreografiami zabojuje postupne takmer 1 500 tanečníkov.

Ilustračný obrázok k článku Tanečníci smerujú do Topoľčian: Celoslovenská tanečná súťaž už v piatok!
Zdroj: TASR

V piatok štartuje už 23. ročník známej celoslovenskej súťaže TOP DANCING 2015. Na súťaži moderného a módneho tanca sa v priestoroch Domu kultúry počas dvoch dní predstaví okolo 1 500 tanečníkov z celého Slovenska.

Piatok bude venovaný mládeži od 16 rokov, talenty od 11.00 hod. doobeda zabojujú v kategóriách hip-hop, disco, individuálny tanec. Okrem toho na sa pódiu dočkáme scénických či show choreografií. Veľké finále je naplánované na 18.00 hodinu. V sobotu sa v rovnakých kategóriách predvedú deti a juniori, semifinále začne o 10.00 hod. a finále o 17.00 hod. večer.

Rozhodovať bude viacčlenná odborná porota, ktorá je tvorená hviezdnymi menami tanečnej slovenskej scény. V najbližších dňoch tak môžete v priestoroch Domu kultúry stretnúť Miroslava Žilku z Old schol brothers či Romana Šamudovského, zakladajúceho člena break dance školy v Bratislave.

Čítajte tiež:

Tradičná svätojurajská púť aj tento rok: Pozrite, čo všetko sa bude v známej lokalite diať!

Prvomájové oslavy v Bošanoch budú stať za to: Gurmánska súťaž, historický šerm či detské atrakcie!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM