Rôzne Kultúra

Stanovačka v Topoľčanoch: Poteší opekačka, hudba i nočné pátranie po poklade

Prázdniny sú v plnom prúde a vy stále hľadáte vhodné príležitosti na zaujímavé trávenie voľného času? Práve vám môže učarovať nasledujúca správa.

Ilustračný obrázok k článku Stanovačka v Topoľčanoch: Poteší opekačka, hudba i nočné pátranie po poklade
Zdroj: TASR

Topoľčianska radnica informovala o netradičnom podujatí, ktoré sa bude konať v našom meste. „V piatok 9.8.2019 máte možnosť zažiť nezabudnuteľnú noc plnú zážitkov, zábavy, smiechu a oddychu v príjemnom prostredí Margarétky,“ informuje mesto Topoľčany na facebooku.

Podujatie je určené pre všetky vekové kategórie. Na svoje si prídu rodičia s deťmi a aj ich priatelia. „V noci budeme hľadať poklad, kde deti podľa indícii budú musieť nájsť poklad za pomoci rodičov a bateriek, samozrejme čaká ich aj večerná odmena. Nezabudnite na baterky, stany, dobrú náladu a o ostatné sa postaráme,“ lákajú organizátori.

Okrem samotnej stanovačky v priestoroch Margarétky sa môžete tešiť aj na zaujímavý program. Pripravené bude stanové mestečko, možnosť na opekanie, grilovacia zóna a pod. V priestoroch podujatia bude môcť stanovať každý, kto si prinesie vlastný stan. Výhodu budú mať aj účastníci s vlastným svietidlom, vďaka ktorému sa im bude poklad hľadať oveľa jednoduchšie. Stanovanie je povolené do soboty 10. augusta.

Program:

  • 18:00 ŽIVÁ HUDBA
  • 19:00 Pohybové aktivity detí a rodičov s DEVA GYMOM
  • 21:00 Letné kino pre deti
  • 22:30 Nočné hľadanie pokladu na Margarétke s baterkami
  • 23:00 Letné kino pre dospelých

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM