Katarína Jankeje Rôzne

Rybári, zbystrite pozornosť: Termíny otvorenia sezóny a tradičných pretekov sú známe!

Milovníci rybolovu sa môžu tešiť, už čoskoro sa spustí nová sezóna pre rok 2015. Predtým sa však uskutočnia tradičné preteky v okrese.

Ilustračný obrázok k článku Rybári, zbystrite pozornosť: Termíny otvorenia sezóny a tradičných pretekov sú známe!
Zdroj: Dnes24.sk

Nová rybárska sezóna na kaprových vodách začína v piatok 15. mája 2015. Pred oficiálnym začiatkom sezóny sa v rámci okresu uskutočnia preteky športových rybárov Miestnej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu (MO SRZ) Topoľčany. Súťaže v love rýb udicou odštartujú už na začiatku mája v Malých Bedzanoch a budú pokračovať v Tesároch a Nemečkách.

Zahájenie pretekov a vylosovanie sektorov je o 6:25 hod. ráno vždy v určený súťažný deň, pričom trvanie je od 7:30 hod. až do 12:00 hod. Ako uvádzajú organizátori, lov je povolený na jednu udicu s maximálne dvomi náväzcami. Štartovný vklad na jednu súťaž je 5 eur.

Predpredaj štartových čísel sa uskutoční v kancelárii organizácie. Čísla si môžete zakúpiť aj pred samotnými pretekmi v čase od 6:00 hod. do 6:20 hod., ale len v prípade, ak nebudú všetky predané v predpredaji.

„Pre účastníkov pretekov budú pripravené hodnotné ceny, občerstvenie, ale i tombola. Pre celkového víťaza z troch pretekov bude pripravenán CENA PRIMÁTORA MESTA TOPOĽČANY,“ uvádzajú organizátori v pozvánke. Preteky detí do 14 rokov sa budú konať 2. mája na Vodnej nádrži Malé Bedzany. Kompletné informácie nájdete na oficiálnej stránke zväzu.

Termíny pretekov:

  • 01. máj 2015 – VN Malé Bedzany
  • 03. máj 2015 – VN Tesáre
  • 10. máj 2015 – VN Nemečky

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM