Rastislav Búgel Rôzne

ROMANTIKA Matúša z Nitry a Mišky (30) na pražskom letisku: Toto video obletelo svet!

Mladý romantik z Nitry požiadal svoju milú pred odletom na Nový Zéland o ruku. Letisko Václava Havla v Prahe video zavesilo na svoju stránku. To zaujalo aj viaceré médiá. Pozrite si romantické chvíle.

Ilustračný obrázok k článku ROMANTIKA Matúša z Nitry a Mišky (30) na pražskom letisku: Toto video obletelo svet!
Zdroj: YouTube.com

O originálny darček a eštre originálnejšiu žiadosť o ruku sa postral mladý Nitrančan. Svojej milej Miške z Kremnice pripravil na letisku, tesne pred odletom do nového života, prekvapenie. Obrátil na pražské letisko s prosbou, aby pred odletom na Nový Zéland mohol v jeho priestoroch požiadať svoju priateľku o ruku a aby letisko jeho vyznanie potajomky nakrútilo na videozáznam, informuje dnes internetový server cas.sk s odvolaním sa na hovorkyňu Letiska Praha Evu Krejčí.

„S priateľkou Michaelou odchádzame zo Slovenska na Nový Zéland, čas návratu je neurčitý. Milujem ju a chcem si ju vziať a aby žiadosť o ruku nebola len tak obyčajná (predsa len som sa živil ako kreatívec), chcel by som ju požiadať o ruku pred odletom na vašom letisku,“ citoval z minulotýždňového listu mladého muža server.

Letisko dokázalo rýchlo príležitosť na vlastnú pozitívnu prezentáciu využiť, s iniciátorom sa dohodlo tak, že jeho žiadosti vyhovie a videozáznam, ktorého výroba stála rádovo niekoľko tisíc Kč, potom využije na sociálnych sieťach, prezradila hovorkyňa.

Spot, ktorý zachytáva príchod mladíka, jeho vyznanie lásky, žiadosť o ruku, partnerkino prekvapenie, jej súhlasný postoj, príchod zamestnancov letiska s pohárikmi na prípitok dvojice, sa končí odletom stroja do skutočne extrémne vzdialenej destinácie.

Akcia sa podľa hovorkyne vydarila, veď príspevok je najsledovanejším na stránkach letiska od ich septembrového spustenia.

Nitra24/TASR/CAS.SK

ROMANTIKA v pražskom letisku Matúša z Nitry a Mišky (30): Toto video oblieta sve
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM