Katarína Jankeje Rôzne

Plesová sezóna začína: Kde môžete pretancovať noc najbližšie víkendy?

Vianoce a Silvester sú už iba minulosťou, pred nami je dlho očakávaná plesová sezóna. Príležitosť na kúpu novej róby budú mať dámy aj v našom regióne. Zisťovali sme, kde sa v Topoľčanoch a okolí bude plesať najbližšie víkendy.

Ilustračný obrázok k článku Plesová sezóna začína: Kde môžete pretancovať noc najbližšie víkendy?
Zdroj: TASR

Ples gurmánov (Topoľčany)

V piatok (16. január) sa v priestoroch Domu kultúry v Topoľčanoch uskutoční v poradí tretí Ples gurmánov. Na hostí sú pripravené chody modernej slovenskej kuchyne či kulinárska šou Vojtecha Artza. Nebude chýbať ani živá hudba v podaní 20-člennej skupiny či atraktívna tombola. Ples sa rozbehne od 19.30 hodiny, cena lístka je 45 eur.

20. Školský ples (Bošany)

Plesať sa bude aj v Bošanoch. V piatok 16. januára bude Základná škola Dona Bosca v Bošanoch dejiskom jubilejného 20. Školského reprezentačného plesu rodičov a priateľov školy. Spolu s návštevníkmi sa bude zabávať obľúbená hudobná formácia DISK, akcia sa rozbehne presne od 19.00 h. večer, za jeden lístok zaplatíte 16 eur.

26. Poľovnícky ples (Topoľčany)

Organizátori Poľovnícke združenie Bebrava Topoľčany pripravili už 26. pokračovanie známeho Poľovníckeho plesu. V sobotu 17. januára od 19.00 hodiny bude s návštevníkmi plesať známa skupina ROYAL. Neskôr ich vystrieda ľudová hudba z dielne Terchovskej muziky. Už tradične bude dejiskom podujatia topoľčiansky Dom kultúry, vstupné je 25 eur.

Charitatívny ples OLDIES (Nemčice)

Oldies ples v Nemčiciach odštartuje v sobotu od 19.00 hodiny v priestoroch Kultúrneho domu. Na charitatívnej akcii vystúpi Lukáš Latinak, Natália Hatalová, Súkromné konzervatórium Dezidera Kardoša, či tanečná skupina NOVUM z Topoľčian. Cena lístka na pár je 55 eur. Výťažok z plesu bude priamo na akcii venovaný ťažko skúšanej rodine.

Rodičovský ples (Veľké Ripňany)

V priestoroch Základnej školy vo Veľkých Ripňanoch sa v sobotu (17. január) uskutoční už v poradí 24. Ples rodičov. Počas večera nebude chýbať živá hudba, či bohaté občerstvenie. Ples začína od 20.00 hodiny večer, pár si za túto akciu zaplatí 35 eur.

Ples Hokejových Letcov (Ludanice)

Tretie pokračovanie charitatívneho plesu hokejového klubu Letcov odštartuje v kultúrnom dome v Ludaniciach v sobotu 24. januára od 20.00 hodiny. Hudobne bude akciu sprevádzať skupina MINOR, cena lístka pre dve osoby je 36 eur.

Rybársky ples (Topoľčany)

Rybársky zväz organizuje tento rok už v poradí 5. ročník Rybárskeho plesu. Akcia prebehne v sobotu 24. januára v priestoroch topoľčianskeho Domu kultúry. Plesať s návštevníkmi bude hudobná skupina ROYAL. Cena na osobu je 22 eur, ples odštartuje presne o 20.00 hodine ve­čer.

Kompletný zoznam plesov a bálov nájdete v našom článku: Plesová sezóna sa rozbieha: Kam a kedy za zábavou?

Foto: ilsutračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM