Katarína Jankeje Kultúra

Plánujete osláviť Nový rok na námestí? Takýto je plán silvestrovského programu v Topoľčanoch!

Ak sa chystáte na Silvestra vyjsť do ulíc, presnejšie na topoľčianske námestie, pozrite si plán programu. Ten bude tradične začínať na letnom kúpalisku.

Ilustračný obrázok k článku Plánujete osláviť Nový rok na námestí? Takýto je plán silvestrovského programu v Topoľčanoch!
Zdroj: TASR

Program k silvestrovským oslavám na námestí sa v Topoľčanoch začína od 19.45. Ako pre náš portál uviedol primátor mesta Peter Baláž, kultúrnemu podujatiu bude predchádzať silvestrovský ohňostroj. Ten sa už tradične spustí na Lentom kúpalistku o 19.30 hodine ve­čer.

Oslavy sa následne presunú na námestie M. R. Štefánika. Najskôr sa Topoľčancom predstaví známy Dj Paľo Bujna. Po ňom vystúpi domáca hudobná skupina Ascalona, ktorú vystrieda kapela Realita. Lúčenie so starým rokom bude sprevádzať disko a rôzne aktraktívne súťaže a hry.

Tradične bude pripravený aj novoročný príhovor primátora mesta Petra Baláža, po ktorom bude nasledovať vítanie Nového roka 2015. Nebude chýbať ani hymna Slovenskej republiky, ako aj Európskej únie. Program na námestí zakončí silvestrovská diskotéka.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM