Katarína Jankeje Rôzne

Osud malého Maxa (2) nezostal bez povšimnutia: Na akcii športovcov môžete chlapčekovi podať pomocnú ruku!

Dvojročný Max trpí chorobou, ktorá mu znemožňuje pohyb, náklady na liečbu sú však vysoké. Športovcom z nášho mesta nie je jeho osud ľahostajný, rozhodli sa preto usporiadať benefičnú akciu, ktorá vás zabaví a zároveň na nej môžete aj malému bojovníkovi pomôcť.

Ilustračný obrázok k článku Osud malého Maxa (2) nezostal bez povšimnutia: Na akcii športovcov môžete chlapčekovi podať pomocnú ruku!
Zdroj: Dnes24.sk

Chalani z Workout parku v spolupráci s Ľadovými medveďmi Topoľčany pozývajú všetkých na benefičnú akciu pod názvom Workoutom za dobrú vec alebo pomôžme Maxovi. Chlapček prišiel na svet po veľmi ťažkom pôrode, pri ktorom mu prepadol pupočník, následkom čoho bol pridusený a niekoľko minút oživovaný. Bohužiaľ to nezostalo bez následkov a netrvalo dlho, kým mu bola diagnostikovaná spastická kvadruparéza prevažne ľavej časti tela. Hoci má momentálne 2 roky, nevie chodiť, sedieť, ani samostatne sa pretáčať.

„Cieľom našej akcie sú dobrovoľné príspevky na pomoc malému Maxovi z Topoľčian. Príďte podporiť dobrú vec a zároveň sa môžete inšpirovať workoutom a kalistenikou. Vezmite so sebou aj vaše deti a motivujte ich ku zdravému životnému štýlu a fantastickému cvičeniu s vlastnou váhou,“ uvádza sa v pozvánke.

Športové podujatie odštartuje v nedeľu 17. mája o 15:00 v Parku športovcov za Zimným štadiónom. Predstaví sa známa dvojka Freedom Brothers, návštevníci sa môžu tešiť aj na ukážky brazilského Jiu-jitsu a aj Wokrout Freestyle. V parku nebude chýbať ani skvelá hudba, koncert príde odohrať topoľčianska kapela TRYAMERA, ktorú vystrieda DJ Pepe. Deti sa môžu tešiť na tradičné maľovanie na tvár.

Čítajte aj:

Sobota bude patriť hudobnému koncertu: Margarétka vás roztancuje aj rozospieva!

Tanečný festival je za rohom: V Topoľčanoch sa predstaví takmer 300 detí!

Noc múzeí a galérií v Topoľčanoch: Rodina Addamsovcov či pozorovanie nočnej oblohy!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM