Katarína Jankeje Rôzne

Náš okres, to nie sú len Topoľčany! 15 rýchlych otázok vám ukáže, ako dobre poznáte dedinky v okolí

Okres Topoľčany je väčšími i menšími obcami nahusto posiaty. Ich názvy má už každý obyvateľ okresu zrejme pod kožou, ako dobre ich ale naozaj poznáte? Viete, kde ležia, koľko majú obyvateľov, alebo čím sú známe?

Ilustračný obrázok k článku Náš okres, to nie sú len Topoľčany! 15 rýchlych otázok vám ukáže, ako dobre poznáte dedinky v okolí
Zdroj: TASR

Okres Topoľčany. Naše okolie je poprepletané desiatkami menších i väčších dediniek. Ich názvy sa už tunajším dostali tak akosi pod kožu, čo ale o obciach nášho okresu skutočne viete? Otestujte sa s naším kvízom!

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom. Tak poďte do toho.

Hrajte tu: 15 rýchlych otázok vám ukáže, či dobre poznáte dedinky v okolí Topoľčian

Otestujte sa aj v iných oblastiach:

Námestie M. R. Štefánika
Topoľčiansky hrad
Známe osobnosti z nášho regiónu
Notoricky známe fakty o Topoľčanoch
FOTOKVÍZ z topoľčianskych u­líc

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM