Katarína Jankeje Šport

Na Budapešť sme nestačili: Hokejisti prehrali posledný prípravný zápas!

Toto našim chlapcom nevyšlo. I napriek domácemu prostrediu a presilovkám sa hokejistom nepodarilo nad kvalitným súperom zvíťaziť.

Ilustračný obrázok k článku Na Budapešť sme nestačili: Hokejisti prehrali posledný prípravný zápas!

Posledný prípravný zápas, ktorý sa uskutočnil v utorok, našim chlapcom vôbec nevyšiel. Hokejisti HC Topoľčany podľahli ťažkému súperovi z Budapešti vysoko 3:6. Rozhodla najmä neschopnosť využiť presilovky, čo sa odrazilo aj v druhej tretine, kedy hráči FERENCVÁROŠ BUDAPEŠŤ prekonali topoľčianskeho gólmana až štyri krát. Aj napriek nakopnutiu v poslednej tretine, naši hokejisti už nedokázali nepriaznivý stav otočiť.

Plusové body za naše mužstvo si po zápase pripísali Fusek, ktorý sa trafil do súperovej brány dvakrát a tiež Mihálik, autor jedného gólu. Veľkým poučením po príprave určite bude náš problém efektívne využívať presilovky, utorňajšie stretnutie potvrdilo, že jeden gól z ôsmych presiloviek jednoducho na víťazstvo nestačí.

HC TOPOĽČANY – FERENCVÁROŠ BUDAPEŠŤ 3:6 (0:1, 0:4, 3:1)

Góly: Fusek 2, Mihálik M.