Katarína Jankeje Kultúra

Mažoretky, Natália Ondrejmišková i Mikuláš: TAKTO to vyzeralo v piatok na námestí!

Rozsvietenie stromčeka či spustenie trhov pritiahlo na námestie v Topoľčanoch množstvo ľudí. Okrem očakávaného Mikuláša s jeho pomocníkmi sa v piatok navečer obyvateľom mesta predviedli mažoretky i spevácke talenty.

Ilustračný obrázok k článku Mažoretky, Natália Ondrejmišková i Mikuláš: TAKTO to vyzeralo v piatok na námestí!
Zdroj: Dnes24.sk

Tradičná akcia Vítanie svätého Mikuláša v našom meste opäť pritiahla desiatky a desiatky malých detí aj s rodinami. Netrpezlivé čakanie na známu postavu v červenom odeve návštevníkom spríjemnili juniorské mažoretky z TOSUMY, ktoré odtancovali viaceré choreografie. Okrem nich sa predviedli aj mladé spevácke talenty, Júlia Golská či Natália Ondrejmišková. Tú môžete poznať aj ako úspešnú začínajúcu herečku v slovenských seriáloch.

Čakanie detí ukončil primátor Peter Baláž, po jeho príhovore sa na koči aj so svojimi pomocníkmi objavil na námestí Mikuláš. Množstvo malých odvážlivcoch odrecitovalo pred celým námestím naučené slová, za čo boli aj riadne odmenení. Dospelých zase potešilo oficiálne spustenie vianočných trhov s vareným vínom či teplým punčom. Pozrite sa, ako to na našom námestí v piatok vyzeralo.

Vianoce prišli do Topoľčian
16
Galéria
Foto: Katarína Jankeje
Vianoce prišli do Topoľčian
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM