Katarína Jankeje Rôzne

Jarné teplo láka von: 3 TIPY, ako si najlepšie v Topoľčanoch vychutnať slnečné počasie

Vysedávať za počítačom či pred televíziou by bola v takomto počasí veľká škoda. Topoľčany totiž ponúkajú viacero skvelých tipov, ako si vychutnať slnečné dni. Vybrali sme pre vás tri, ktoré podľa nás stoja za to.

Ilustračný obrázok k článku Jarné teplo láka von: 3 TIPY, ako si najlepšie v Topoľčanoch vychutnať slnečné počasie
Zdroj: Dnes24.sk

Jarné teplo a slniečko láka ľudí čoraz viac na vzduch. Topoľčanci pritom vôbec nemusia chodiť ďaleko, aby si počas pekných dní vonku príjemných spôsobom dobili baterky. Vybrať sa napríklad môžete obdivovať krásy okolitej prírody. Pokiaľ však radšej trávite teplé dni iba relaxom a chytaním bronzu, ponúkame vám 3 tipy, ako si najlepšie vychutnáte slnečné počasie priamo v Topoľčanoch.

Tovarnícky park

Miesto, ktoré je ako stvorené pre relax, romantickú prechádzku či posedenie v tieni mohutných stromov. V teplých dňoch ponúka množstvo príležitostí, ako v ňom môžete prežiť príjemné chvíle, či už sami, vo dvojici, alebo s celou rodinou. Navyše sa v parku nachádza aj detské ihrisko, takže čas sa tu dá stráviť aj s malými deťmi. Čarovné jazierko ponúka miesto pre naozajstný relax, či sa už rozhodnete sadnúť si pod stromy v blízkosti, alebo na okolité lavičky. Ako krásne to na jar v Tovarníckom parku vyzerá sa môžete presvedčiť v našej fotoreportáži, ktorú nájdete: FOTOREPORTÁŽ z Tovarníckeho parku: Jar k nám zavítala v plnej sile!

Margarétka

Nielen obyvateľmi sídliska Juh je zábavný park vyhľadávaný a pravidelne navštevovaný. Je to ideálne miesto meste pre relax, ale i pre aktívny oddych. Popularitu si získal aj usporiadaním rôznorodých akcií ako šarkaniáda, piknik či premietanie kina pod holým nebom. V priestoroch Margarétky nájdete veľké detské ihrisko, amfiteáter, vyhliadkovú vežu, ale i skate park pre skateboardových nadšencov. Rodičmi je využívaná najmä priestranná terasa podniku, ktorá ponúka príjemný chládok.

Letné terasy

Terasy sa stávajú už aj v našom meste obľúbeným hitom. Čoraz viac ľudí vyhľadáva príjemné prostredie terás, kde si na jednom mieste môžu vychutnávať teplé jarné slniečko, no zároveň pochutnať na vychladených alko či nealko nápojov v spoločnosti priateľov a známych. Letné terasy tento rok objavíte na námestí, v širšom centre mesta, ale aj na sídliskách.

Čítajte tiež:

Po zime si vychutnajte skvelý relax: 5 miest v regióne, ktoré cez jar stoja za návštevu!

Neseďte cez víkend doma: Kam za kultúrou a oddychom?

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM