Iné športy

Hokejová sezóna sa blíži: Klub HC Topoľčany štartuje predaj permanentiek

Aj v nasledujúcej sezóne sa hokejový klub z Topoľčian predstaví v prvej lige. Fanúšikovia sa už teraz môžu vyzbrojiť permanentkami.

Ilustračný obrázok k článku Hokejová sezóna sa blíži: Klub HC Topoľčany štartuje predaj permanentiek
20
Galéria
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Ako informoval klub HC Topoľčany na svojom webe, permanentky na sezónu 2019/2020 sa začnú predávať od 15. augusta. „Ospravedlňujeme sa všetkým fanúšikom a priaznivcom topoľčianskeho hokeja, že začiatok predaja permanentiek je tento rok so značným časovým oneskorením oproti predchádzajúcim rokom,“ dodáva klub z Topoľčian na svojom webe.

Ako informuje klub HC Topoľčany, dôvodom neskoršieho spustenia predaja je informačný šum. Kluby totiž stále nepoznajú konečný stav tímov, ktoré budú súťažiť v 1.HL. „Ten bude známy až dnes po rokovaní ZOK-u,“ dodáva topoľčiansky klub.

Klub si pripravil aj novinku spojenú s permanentkami na novú sezónu: "Permanentky budú vydávane na pevne určené miesto v hľadisku na celú sezónu. Miesto si môžete vybrať na základe mapy hľadiska. Mapu hľadiska nájdete na našej web stránke hctopolcany.sk v menu Vstupenky – podmenu Mapa hľadiska

Cena celosezónnej permanentky je 60 eur.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

„Permanentka platí na všetky domáce zápasy základnej časti + play off. Ako bonus dostanete darček v hodnote 8,–Eur. Neplatí na prípravné zápasy,“ informuje HC Topoľčany na svojom webe s tým, že miestom predaja permanentiek je kancelária Zimného štadióna v Topoľčanoch.

Foto: ilustračné

HC Topoľčany
20
Galéria
Zdroj: M.T., HC Topoľčany
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM