Hádzaná

Hádzanári Topoľčian súpera nešetrili: Rozobrali Strojár Malacky

Slovnaft Handball extraliga mala v piatok na programe tri zápasy 8. kola. Svoje stretnutie odohrali aj hádzanári Topoľčian.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanári Topoľčian súpera nešetrili: Rozobrali Strojár Malacky

Ešte počas piatku 3. novembra sa hádzanári topoľčian predstavili domácemu publiku. Približne 220 divákov si pozrelo zápas proti tímu TJ Strojár Malacky. „Topoľčanci už do polčasovej prestávky získali rozhodujúci dvojciferný náskok, ktorý po zmene strán takmer zdvojnásobili a napokon zdolali Malačanov vysoko 35:16. Zverenci trénera Pavla Farářa sa minimálne do nadchádzajúceho víkendu môžu "vyhrievať“ na 2. mieste tabuľky," informuje web Slovenského zväzu hádzanej.

HK Agro Topoľčany – TJ Strojár Malacky 35:16 (15:5)

Najviac gólov: Cigáň 6/3, Žilinčík, Hlinka, Ďurček po 4 – Burnazovič, Stachovič po 4, Oslej 3. Rozhodovali: Veselka, Gabriš, vylúčení: 3:7, ČK: Baláž (Malacky) po troch vylúčeniach, 7 m hody: 3/3 – 2/0, 220 divákov

Zdroj: TASR/Dnes24.sk