Katarína Jankeje Futbal

Futbalisti v Slovnaft cupe úspešne: Topoľčany postupujú do 4. kola pohára

Topoľčianske mužstvo v stredu absolvovalo duel na trávniku Prečína, v ktorom sa rozhodovalo o postupujúcom do 4. kola Slovenského pohára. Pozrite si, ako v ňom naši chlapci obstáli.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti v Slovnaft cupe úspešne: Topoľčany postupujú do 4. kola pohára

Futbalisti Topoľčian majú za sebou tretie kolo Slovenského pohára Slovnaft Cup. V rámci neho sa predstavili na trávniku Prečína. Skóre sa podarilo otvoriť našim chlapcom, Jakubík v 21. minúte prekonal gólom z hry brankára domácich. Odpoveď zo strany súpera prišla tesne pred odchodom do šatní, kedy domáci dorovnali stav na 1:1.

V druhom polčase sa opäť svojím výkonom zablysol Jakubík, v 54. minúte zvýšil na potrebných 2:1. O výsledku zápasu rozhodol Rusinko v 71. minúte, gólom hry zvýšil na 3:1 a zabezpečil tak postup Topoľčancov do 4. kola Slovnaft cupu.

TJ Partizán Prečín – MFK Topvar Topoľčany 1:3 (1:1)

Góly: 45. Vicena – 21. 54. Jakubík, 71. Rusinko

Kuriózne VIDEO: Na topoľčianskom trávniku padol takýto neuveriteľný gól!

Fanúšikovia futbalu, čítajte pozorne: ROZPIS zápasov v okrese na víkend

Zdroj: Futbalnet.sk