Katarína Jankeje Šport

Florbalisti len krok od výhry v semifinále: Na domácej palubovke zvalcovali Novú Dubnicu!

Florbalsitom z Topoľčian sa darí aj po skončení základnej časti. V úvodnom semifinálovom dueli si jednoznačne poradili so súperom z Novej Dubnice, na ukončenie série potrebujú už len jedno víťazstvo.

Ilustračný obrázok k článku Florbalisti len krok od výhry v semifinále: Na domácej palubovke zvalcovali Novú Dubnicu!
Zdroj: Dnes24.sk

Pomerne málo známi topoľčianski florbalisti ŠK Rebels majú za sebou prvý semifinálový zápas 2. ligy proti tímu Victory Stars Nová Dubnica. Žochári postúpili do play-off z 2. miesta a na víťazstvo v sérií potrebujú dve víťazstvá. Jedno už majú v kapse, keďže na domácej palubovke sa potvrdilo heslo „môj dom, môj hrad“ a naši chlapci získali potrebné prvú výhru a „matchball“ pred odvetným duelom.

„Podľa štatistik semifinálový zápas prilákal na zápas 90 fanúšikov, čo nás veľmi teší a o to viac, že sme sa divákom odmenili výhrou a v celkovou pojatí si dovolíme tvrdiť aj pekným florbalom od oboch tímov. A na záver gratulujeme víťazovi súťaže o tričko – Milanovi Gergelovi,“ informoval Ivan Valko, predseda klubu Rebelov. Topoľčany tak na domácej palubovke získali dôležité úvodné víťazstvo a o týždeň v sobotu 28. marca majú šancu ukončiť sériu na palubovke v Dubnici.

Rebels – ŠK Victory Stars Nová Dubnica 11:6 (2:1 5:4 4:1)

Stav série: 1:0

Góly: Labuda 2+2, Holienčín J. 2+1, Hatala 2+0, Ábel 1+2, Gálet 1+1, Detko 1+0, Oháňka 1+0, Vaško 1+0, Mikuš 0+1, Gažík 0+1

Čítajte tiež:

Futbalisti vonku zakopli: TAKTO nás potrestalo Lednické Rovne

Bolestná strata bodov i druhého miesta: Chlapci bojovali, no na Prešov to nestačilo!

Foto: ŠK Rebels Topoľčany

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM