Kultúra

Family day v Topoľčanoch: Margarétka ožije poriadnou dávkou zábavy

Milovníci príjemného relaxu a spoločenských aktivít si v Topoľčanoch prídu na svoje. Chystá sa totiž veľký Family day v spojení s XI. Topoľčianskym dňom zdravia.

Ilustračný obrázok k článku Family day v Topoľčanoch: Margarétka ožije poriadnou dávkou zábavy
Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Topoľčany a Mestské kultúrne stredisko Topoľčany opäť pripravili niečo zaujímavé. V priestoroch oddychovej zóny Margarétka vypukne veľký Family day a XI. Topoľčiansky deň zdravia.

Stane sa ak už 29. júna so začiatkom o 16.30 hodine.

Tešiť sa môžeme na bohatý program: Tanečná skupina KARMEN, športová GYMNASTIKA Topoľčany, Donaldgym Ludanice, karate klub KUMADE a divadelné predstavenie Šašo múdrejší ako kráľ.

O 17.00 hodine si budeme môcť pozrieť motocross. O hodinu neskôr začne losovanie tomboly a joga pod stromom (potrebné priniesť vlastnú karimatku). Na záver (18.30) všetkých zabaví koncert Adama Ďuricu.

Okrem toho sa môžete tešiť na súťaže s Fitness centrom Impulz, mestskou políciou, animátormi a športovými klubmi: futbalisti, florbalisti a hádzanári.

Zabudnúť nemôžeme ani na sľúbenú opekačku, letné kino, kolotoče, maľovanie na tvár, šantenie v pene. Mesto vyzvalo najmenších, aby si so sebou priniesli aj mestské kultúrne pasy.

V prípade nepriaznivého počasia sa celý kultúrny program presúva do Domu kultúry Topoľčany.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM