Katarína Jankeje Kultúra

5 tipov redakcie na tento víkend: Topoľčanci, aj toto cez dni oddychu môžete zažiť

Blížiaci sa víkend so sebou prináša v meste a okolí akcie rôzneho druhu. S naším prehľadom sa v nich ľahko zorientujete a potom si stačí už len vybrať.

Ilustračný obrázok k článku 5 tipov redakcie na tento víkend: Topoľčanci, aj toto cez dni oddychu môžete zažiť
Zdroj: TASR

Divadlo na hrane

piatok o 19.00, Dom kultúry Partizánske

V susednom meste sa chystá výborné divadelné predstavenie. V priestoroch Domu kultúry sa v piatok 6. novembra uskutoční Divadlo na hrane, s Tomášom Lazárom a Michalom Chmeliarom. Predstavenie začína o 19.00 hod. večer.

DJ WICH v Maxklube

piatok o 22.00, Max klub Krušovce

Dnes už legenda českého hiphopu DJ WICH zavíta do Krušoviec. Party so známym producentom a dj-om prebehne v piatok 6. novembra od 22.00 hod. večer v priestoroch Max klubu. Fanúšikom sa tiež predstaví DJ Fliptyck spoločne so Speakerem Pivothem.

Topoľčiansky MiniFest

sobota o 18.00, Športová hala Topoľčany

Správa o špeciálnom minifestivale potešila rozhodne mnohých. V sobotu 7. novembra od 18.00 hod. budeme môcť zažiť živé koncerty známych kapiel ako Horkýže Slíže, Helenine oči či Polemic. Náladu vám isto spraví aj vystúpenie domácej rockovej skupiny TRYAMERA. Minifestival prebehne v priestoroch Športovej haly v Topoľčanoch.

Z rúčky do rúčky

sobota o 18.30, Divadlo Andreja Bagara Nitra

Ak máte chuť na kvalitné divadlo, vyberte sa v sobotu do Nitry. O 18.30 odštartuje predstavenie Z rúčky do rúčky. A čo pôojde? Iskrivá komédia zámen o jednom malom podvodníkovi, dôverčivej manželke, príliš oddanej sociálnej pracovníčke, nie príliš dôvtipnom ujovi, skrachovanom pracovníkovi pohrebnej služby, prísnych úradníkoch a zadubenom podnájomníkovi.

Ľadové medvede – celoslovenské otvorenie sezóny

nedeľa o 14.00, Nemečky

V známej obci sa v nedeľu slávnostne spustí celoslovenské otvorenie otužileckej sezóny 2015/2016. Okrem množstva ľadových medveďov z iných miest a regiónov sa môžete tešiť aj na početnú topoľčiansku zostavu. Vstup do vody je o 14.00 hodine. Trate budú štyri s rozdielnou dĺžkou – 100, 250, 750 a 1000 metrov.

Môže vás zaujímať:

Šou plná zábavy a hudby v podaní Drišľaku: Kedy k nám skupina zavíta?

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM