Katarína Jankeje Rôzne Rôzne

10 otázok o topoľčianskom námestí: Schválne sa presvedčte, či naozaj poznáte srdce nášho mesta

Mnohí ním prechádzajú denno-denne. Je miestom nákupov, obedov, kávičiek či prechádzok. Taktiež sa na ňom schádzajú stovky ľudí počas najväčších akcií v meste. Ste presvedčení, že námestie M. R. Štefánika v Topoľčanoch naozaj poznáte? Predveďte sa v našom kvíze.

Ilustračný obrázok k článku 10 otázok o topoľčianskom námestí: Schválne sa presvedčte, či naozaj poznáte srdce nášho mesta
Zdroj: Dnes24.sk

Námestia predstavujú srdce každého mesta a inak tomu nie je ani u nás. Námestie M. R. Štefánika je vyhľadávaným cieľom domácich v každodennom živote, ale i turistov. Trúfnite si na 10 otázok týkajúcich sa nášho námestia.

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 30 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Neváhajte a zistite, ako ste na tom

Hrajte tu: Ako dobre poznáte topoľčianske námestie?

Otestujte sa aj v iných oblastiach! Overte si, či poznáte dominantu nášho mesta, športovcov, známe osobnosti z nášho regiónu, notoricky známe fakty o meste, alebo či máte prehľad v letných prázdninových atrakciách nášho regiónu.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM