Správy

Získajte štýlový retro doplnok: Mesto predáva staré kinosedačky

Milovníci filmov majú príležitosť získať jedinečný doplnok do domácnosti. Radnica sa totiž rozhodla rozpredať nepotrebné sedačky z miestneho kina.

Ilustračný obrázok k článku Získajte štýlový retro doplnok: Mesto predáva staré kinosedačky
2
Galéria
Zdroj: Mesto Šaľa

Kultúrny dom v Šali prejde rozsiahlou rekonštrukciou. Renovácia sa dotkne aj kinosály. Ako informovalo mesto Šaľa, vybudované bude nové stupňovanie, umiestnia aj nové sedačky.

„V súvislosti s aktivitami odstraňovania starých sedačiek bolo požiadavkou mesta, aby boli staré sedačky demontované pokiaľ možno šetrne, pretože ich má záujem ponúknuť verejnosti, záujemcom, rôznym organizáciám na možnosť odkúpenia v sadách po 3–4–5 kusov. Ostatné sedačky, ktoré vo zverejnenom termíne nebudú odkúpené, zhotoviteľ zlikviduje v zmysle platnej legislatívy," informuje radnica na svojom webe.

Demontáž starých sedačiek bola naplánovaná do 5. decembra. Záujemcovia by sa preto mali poponáhľať.

„Vyzývame touto cestou širokú verejnosť, že v prípade záujmu o odkúpenie starých kinosedačiek je nutné sa vopred ohlásiť emailom a zaslať požiadavku s identifikačnými údajmi a telefonickým kontaktom na kupujúceho s požiadavkou na počet sedačiek na mesto@sala.sk najneskôr do 7. decembra 2020 do 16.00 hod.," dodáva vedenie mesta Šaľa.

Výpredaj starých sedačiek následne prebehne od 8. do 9. decembra. Sedačky sú po 3, 4 a 5 kusov. K dispozícii je aj niekoľko samostatných sedačiek z kraja hľadiska.

Cena za jeden kus bola stanovená na 5 eur.

„Kúpnu cenu bude nutné uhradiť v hotovosti do pokladne MsÚ v deň prebratia sedačiek. Odvoz sedačiek si zabezpečí každý kupujúci na vlastné náklady. Je to ponuka najmä pre nadšencov retro štýlu, ktorí si takto môžu kúsok zo starého vybavenia kina odniesť domov," informuje mesto Šaľa prostredníctvom svojho webu.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Mesto Šaľa predáva staré sedačky z kina
2
Galéria
Zdroj: Mesto Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM