Hokej

Šaľa žila hokejom: Pred ROKOM do mesta zavítali hráči HK Nitra, FOTO

Ľadová plocha zámiku sa premenila na dejisko exhibície. HK Los Amateros Šaľa v roku 2019 po druhýkrát privítal priateľov z HK Nitra.

Ilustračný obrázok k článku Šaľa žila hokejom: Pred ROKOM do mesta zavítali hráči HK Nitra, FOTO
82
Galéria

Po úspešnej premiére podujatia Winter Classic v roku 2018 sa konal aj jeho druhý ročník. Organizátori – amatérski hokejisti z nášho mesta, si dali ešte viac záležať a pre divákov pripravili skutočnú lahôdku. Sobota 14. decembra 2019 tak priniesla kopec zážitkov športovým fanúšikom.

Výťažok z podujatia išiel bývalému hasičovi Danielovi Vyslúžilovi, ktorý Winter Classic aj navštívil.

Duel sa začal za asistencie maskota HK Nitra, Corgiho, ktorý vytváral príjemnú atmosféru počas celého zápasu. Po tom, čo hokejisti oboch tímov nastúpili na ľad, uctili si spolu s divákmi obete tragédie v Prešove minútou ticha a vypočuli si aj našu hymnu. Neskôr sa už divákom prihovoril primátor mesta Šaľa Jozef Belický, ktorý hráčom poprial veľa šťastia a odštartoval duel úvodným buly.

Exhibičné podujatie trvalo 3 × 20 minút plus prestávky. Diváci mali možnosť v areáli zimného štadióna sa aj občerstviť. Šalianski aj nitrianski hokejisti predviedli priaznivcom parádnu hru. Naši síce prehrali o gól, zato sa im však podarilo vytvoriť úžasnú atmosféru s množstvom zážitkov.

Vo fotogalérii si pozrite zábery z Winter Classic 2019.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Viac informácií zo Šale a okolia

Winter Classic Šaľa 2019
82
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM