Televizia KREA Rôzne

Práce nie sú dodnes dokončené

V mesiaci Júl tohto roku sa začalo s výmenou povrchu chodníka na Kukučínovej ulici v Šali. Práce neboli do dnešných dní dokončené. Zisťovali sme prečo je tomu tak.

Výmoly, diery, či dokonca otvorené kanály ohrozujú obyvateľov počas cesty k domovom. Tento stav obyvateľov priľahlej bytovky trápi takmer dva mesiace.
Mesto Šaľa v júli tohto roku dalo opraviť už nekvalitný chodník na spomínanej ulici. Po obnažení sa naskytol robotníkom nový pohľad na vec. Niektoré kanalizačné napojenia do šachty boli, respektíve sú prepadnuté, prípadne ich technický stav už nevyhovuje. Mesto okamžite informovalo o tejto veci správcu kanalizačných sietí, kým je Západoslovenská vodárenská spoločnosť. S ich zástupcami sa nám nepodarilo skontaktovať, no napriek tomu vieme že 2 mesiace trvalo, kým padol verdikt o nevyhnutnej oprave kanalizačných šácht.
Podľa informácii od prednostu MsÚ by táto paleta, ktorá chráni ľudí pred vpádom do šachty, mala byť odstránená do konca tohto týždňa s tým, že do konca mesiaca by mal byť celí chodník opravený.

24_090917_chdonik
3
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM