Webnoviny - Krimi

Našli zavraždeného muža, môže ísť o nezvestného thaiboxera zo Šale

V Hronskom Beňadiku v okrese Žarnovica našli vo štvrtok zavraždeného muža. Podľa medializovaných informácií môže ísť o 32-ročného thaiboxera Ivana Valencína zo Šale, ktorý je nezvestný od 15. novembra.

(WEBNOVINY) – Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, telo našli predpoludním v lese v blízkosti vodárenskej šachty pri objekte Štátnych hmotných rezerv v obci Hronský Beňadik. Mal strelnú ranu v hlave. Totožnosť muža zatiaľ nie je potvrdená, telo previezli na pitvu.

Nezvestný muž odišiel z nitrianskeho bytu na čiernom BMW so šalianskym číslom. Ako uviedol portál Čas.sk, auto sa našlo niekoľko dní po jeho zmiznutí podpálené v katastri Rudna nad Hronom. Valencín sa špecializoval na thajskú obdobu boxu. V Šali, odkiaľ pochádza, ho považujú za dobrého športovca. Pre nacistický symbol na hrudi sa ním nedávno začala zaoberať polícia s podozrením na šírenie extrémizmu. Vyšetrovanie bolo ukončené s návrhom na podanie obžaloby.

Súvisiace články: [link=http://www­.sala24.sk/clan­ky?extend.119469_Pod­palene-BMW-patrilo-nezvestnemu-thaiboxerovi.49]Pod­pálené BMW patrilo nezvestnému thaiboxerovi[/link] [link=http://www­.sala24.sk/clan­ky?extend.119107_Pod­palili-BMW-zo-Sale.49]Podpálili BMW zo Šale[/link]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM