Správy

Materská škola pripravila súťaž: Rodičia, zapojte sa spolu s deťmi!

Spríjemnite si aktuálne obdobie a zapojte sa do milej súťaže. Tú pripravila jedna z materských škôl v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Materská škola pripravila súťaž: Rodičia, zapojte sa spolu s deťmi!
Foto: Zlatica Gregorová

„MŠ 8. mája v Šali v spolupráci s Rodičovským združením pri MŠ 8. mája sa rozhodla tieto nepríjemné a ťažké chvíle spestriť zaujímavou súťažou pre detičky a rodičov. Nápad tejto súťaže prišiel od predsedníčky Rodičovského združenia pri MŠ 8. mája Lucii Pungrčar," informuje mesto Šaľa.

Prichádzajúce ročné obdobie je spojené s kvitnúcou prírodou a jarnými lúčmi slnka. Práve na jar je súťaž zameraná.

„Detičky so svojimi rodičmi môžu do súťaže posielať rôzne diela, či už kresby alebo fotografie rôznych jarných predmetov. Čokoľvek, čo detičky a rodičov napadne, či už doma alebo vonku na prechádzke a je spojené s jarou, sa počíta. Následne sa potom z každého diela vytvorí jarná koláž. Všetky detičky, ktoré sa zapoja tak vyhrávajú krásne ceny, ktoré im budú odovzdané, keď sa vrátia do škôlky. Súťaž končí 30. marca 2021," informuje mesto Šaľa prostredníctvom svojho webu.

Fotografie môžete posielať emailom: 8majasala@gma­il.com. Výsledky práce súťažiacich sú postupne uverejňované v TOMTO fotoalbume.

„Pri návrate do škôlky sa aj Vaše dieťa môže so svojím súťažným dielom pochváliť i svojim spolužiakom. Diela preto nevyhadzujte, stanú sa súčasťou roztomilej výstavy v priestoroch škôlky," dodáva radnica.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Viac informácií zo Šale a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM