Katarína Jankeje Kultúra

FOTKY z nášho regiónu bodujú: Pokochajte sa prírodou či očarujúcimi pamiatkami

Častokrát si krásne veci okolo seba ani len nevšimneme. Týmto fotografom sa však podarilo na prvý pohľad bežné veci z nášho regiónu zachytiť spôsobom, ktorý pohladí na duši. Presvedčte sa sami a pozrite si fotky v našej galérii.

Ilustračný obrázok k článku FOTKY z nášho regiónu bodujú: Pokochajte sa prírodou či očarujúcimi pamiatkami
Zdroj: Dnes24.sk

K letu bezpochyby patrí zachytávanie spomienok a zážitkov na telefóny, či foťáky. Slnečné dni, oddych na záhrade, či kúpalisku, ale aj potulky mestom a prírodou. Aj v našom regióne sa určite máme čím pýšiť. A práve túto pýchu a osobitosť svojho mesta, okresu či regiónu môžete ukázať na svojich fotografiách.

Fotky v galérii sú dielami viacerých autorov a zachytávajú krásy nášho regiónu s rôznymi motívmi. Ak sa vám niektorá z nich mimoriadne páči, môžete jej pridať hlas TU.

Krajší deň vám vyčaria aj zábery zo susedného Trnavského regiónu, no nevynechajte ani tie najzaujímavejšie z celého Slovenska.

Súťaž sme spustili s našim partnerským webom ephoto a hrá sa naozaj o super ceny. Téma je rozsiahla, preto do súťaže môžete posielať fotografie, ktoré zachytávajú prírodné krásy vášho okolia, život vo vašom regióne/meste, alebo zaujímavosti, ktoré ho charakterizujú. Pravidlá súťaže a hlasovania nájdete tu. Termín pre pridávanie fotografií do súťaže platí do 31.08.2015.

Súťažné fotografie z nášho regiónu
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM