Tlačové správy

Dobré oholenie nikdy nebude out. Postavte sa k tomu moderne!

Máme tu posledné dni pred vianočnými sviatkami. Ak ste dáma a hľadáte niečo pre svojho partnera, prípadne ste muž a chcete si urobiť radosť, máme pre vás inšpiratívny tip.

Ilustračný obrázok k článku Dobré oholenie nikdy nebude out. Postavte sa k tomu moderne!
Zdroj: Philips

Elita vo svojej kategórii

Každý muž si svoje fúzy a bradu nejako upravuje. Samotných štýlov je obrovské množstvo, no na potrebe kvalitného oholenia sa zhodnú všetci. Pre tých, ktorí hľadajú prémiovú kvalitu a vysokú flexibilitu, je tu Philips S9000 Prestige. Tento model zabezpečuje najdôkladnejšie oholenie elektrickým holiacim strojčekom na svete. Pri podobných superlatívoch, samozrejme, spozornieme a pýtame sa, čo je na tomto strojčeku také výnimočné. Poďme si teda jeho vlastnosti prejsť pekne po poradí.

Zdroj: Philips

Bez podráždenia pokožky

Čo je pri holiacom strojčeku naozaj dôležité? Asi vám ako prvé napadnú čepele a máte, samozrejme, pravdu. V prípade Philips S9000 Prestige sú zosilnené nanočasticami, aby si zachovávali mimoriadnu pevnosť a ostrosť. To sa odráža na výslednej hladkosti holenia. Pokožka musí byť dostatočne chránená, o čo sa starajú krúžky Superb SkinComfort. Tie sú pokryté kovovými pigmentmi, vďaka čomu kĺžu nesmierne ľahko, takže nedochádza k podráždeniu. Holenie je možné nasucho, namokro, dokonca aj pod sprchou.

Zdroj: YouTube.com

Pripravený na nové výzvy

Na hladký priebeh holenia si však nemusíte udržiavať iba krátke strnisko. Bez námahy oholíte aj 7-dňovú bradu, a to vďaka snímaču BeardAdapt, ktorý 15-krát za sekundu kontroluje hustotu chĺpkov, pričom jej prispôsobuje holenie. Jednoducho vymeniteľné nadstavce poskytujú veľkú všestrannosť v rámci tvarovania a zastrihávania línií a dĺžky brady a fúzov. Holiace hlavy ContourDetect sa prispôsobia krivkám vašej tváre, takže ľahšie oholíte aj nepoddajné chĺpky. K dispozícii sú navyše aj tri rozličné režimy holenia. Normálny režim ponúka dôkladné oholenie pre každý deň, s rýchlym zase ušetríte čas, a ak sa vôbec neponáhľate, môžete si dopriať citlivý režim pre dôkladné a jemné holenie.

Zdroj: Philips

V štýlovom vyhotovení

Všetky tieto praktické výhody dopĺňa inovatívny prístup bezdrôtového nabíjania – strojček stačí položiť na nabíjaciu podložku Qi. V prípade cestovania celé vybavenie ochráni luxusné puzdro. Každý muž ocení aj jednoduché čistenie, pri ktorom stačí otvoriť a opláchnuť holiacu hlavu vodou, čo trvá pár sekúnd.

Viac na www.philips.sk/s9000prestige

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Philips
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM