Jakub Forgács Správy

Boj Šale o titul najkrajšie mesto? Z tohto umiestnenia lokálpatriotov zaručene strasie!

O akúsi korunku krásy medzi slovenskými mestami súťaží i Šaľa. Hlasuje sa už niekoľko týždňov. Na koľké miesto zatiaľ hlasy vyniesli Šaľu? Toto lokálpatriotov zaručene nepoteší...

Ilustračný obrázok k článku Boj Šale o titul najkrajšie mesto? Z tohto umiestnenia lokálpatriotov zaručene strasie!
Foto: Veronika Zeiselová / Zdroj: Dnes24.sk

Internetový portál Slovakregion vyhlásil súťaž o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž začala prvého apríla a definitívneho víťaza spoznáme 5.novembra 2015. Hlasovať za svoje mesto môže každý do 31. 10. 2015 – 12:00 hodiny.

Nové pravidlo

Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby – hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Hlasovať za mesto či obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec. Novým pravidlom je, že zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Ako sme na tom?

Poradie miest sa už začína črtať a my sme sa pozreli na to, kam za prvé týždne súťaže vyniesli hlasy práve naše mesto. Na prvých miestach by ste Šaľu hľadali márne. Priebežnému poradiu kraľuje mesto Prievidza, tomu na päty šliape Bardejov a trojicu zatiaľ najúspešnejších miest v hlasovaní uzatvára neďaleký Zvolen.

Šaľu nájdete až na nižších priečkach a to na 105. mieste. Zo 139 miest, z ktorých môžu hlasujúci vyberať, sme tak až v poslednej tretine! S umiestnením na číslici 16 nás predbehla krajská Nitra, 37. miesto rebríčka patrí Galante. Neďaleké Nové Zámky obsadili 68. priečka. Výsledky sú však zatiaľ len priebežné, keďže do konca súťaže zostáva ešte päť mesiacov.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM