Krimi

Nočné lúpežné PREPADNUTIE v Komárne: Muž v parku udrel a OKRADOL Inda

Polícii sa podarilo objasniť nepríjemný prípad. Muž napadol v parku občana Indie.

Ilustračný obrázok k článku Nočné lúpežné PREPADNUTIE v Komárne: Muž v parku udrel a OKRADOL Inda
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj

Policajti z Komárna objasnili lúpež, ktorá sa stala v komárňanskom parku M. R. Štefánika. V nočných hodinách napadol 23-ročný muž prichádzajúceho chodca, 38-ročného občana Indickej republiky.

Okradol ho

Napadnutý muž išiel po chodníku, keď k nemu pristúpil podozrivý a udrel ho päsťou do hrudníka, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Poškodený po údere spadol na zem. Útočník ho následne začal prehľadávať a zo zadného vrecka mu vybral peňaženku. Z nej zobral 720 eur a z miesta ušiel.

Pred policou lúpež popieral

Podľa popisu vytypovali policajti odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Komárne páchateľa a následne vykonali úkony k vypátraniu podozrivého, ktorý sa skrýval.

Keď ho policajti našli a predviedli na oddelenie z dôvodu vykonávania ďalších procesných úkonov, spáchanie skutku popieral.

Vyšetrovateľka vykonala s poškodeným fotorekogníciu, pri ktorej spoznal a označil páchateľa. Vyšetrovateľ Policajného zboru začal trestné stíhanie a 23-ročného muža obvinil zo zločinu lúpeže.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

POLICAJTI Z KOMÁRNA V PRIEBEHU DVOCH DNÍ OBJASNILI LÚPEŽ V nočných hodinách v Komárne v parku M. R. Štefánika napadol...

Posted by Polícia SR - Nitriansky kraj on Wednesday, June 21, 2023
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM