Anton Hrachovský Futbal

Zámčanky rozstrieľali Senicu: Kapitánka Geržová so 7 gólmi v priebehu 13 minút

Novozámocké futbalistky privítali na Sihoti hráčky Senice. V sieti súperiek skončilo až 14 lôpt, z toho rovnú polovicu tam poslala kapitánka FC Union Nové Zámky.

Ilustračný obrázok k článku Zámčanky rozstrieľali Senicu: Kapitánka Geržová so 7 gólmi v priebehu 13 minút
Zdroj: Archív Stephanie Deszatovej

Naše futbalistky nastúpili na svoj piaty zápas v 2. lige a so svojimi súperkami sa rozhodne nemaznali. Po piatich dueloch tak majú na svojom konte vysoko pozitívne skóre 37:7. Gólovo zahviezdila kapitánka Monika Geržová, ktorej sa podarilo skórovať až sedemkrát. z toho 6 gólov strelila v priebehu 13 minút.

V najbližšom stretnutí – 16. septembra o 15:30 privítajú Zámčanky na Sihoti hráčky posledných Zlatých Moraviec.

FC Union Nové Zámky – FK Senica 14:1 (6:0)

Góly: 16., 77., 80., 84., 87., 88., 90. Geržová, 20. Mazúchová, 22. Mikulcová, 25., 40. Pintérová, 38. Slováková, 52. Balážová, 58. Rajnerová – 49. Hiľovská

Zostava FC Union Nové Zámky: Vojtelová – Slováková, Blechová, Šemeláková (70. Simon), Bujdáková (54. Bugyiková), Mikulcová (46. Balážová), Geržová (K), Rajnerová (70. Szabó), Mazúchová, Hatalová (46. Biharyová), Pintérová (46. Šumová)