Palic Palic
Iné športy
Triatlonový festival: výsledky
Triatlonový festival vo Dvoroch nad Žitavou a v Hurbanove sa skončil. Súťažilo sa v horúčavách v Hurbanove 37°C! Na štart nastúpili pretekári z Maďarska, Ukrajiny, po prvýkrtá aj z Bieloruska a Francúzska a samozrejme zo Slovenska. V absolútnom porad
Výsledky HURBANOVO:
MUŽI absolútne poradie
- David Ruzsas HUN
- Bence Balogh HUN
- Máte Balogh HUN
ŽENY absolútne poradie
- Ivana Kuriačková ŠK ATÓM Levice
- Szandra Szalay HUN
- Mariola Krzeminska POL
MUŽI
- David Ruzsas HUN
- Bence Balogh HUN
- Roman Korol UKR – TRIKLUB FTVŠ BA
ŽENY
- Szandra Szalay HUN
- Mariola Krzeminska POL
- Mira Bednarovičová ŠKP APZ Triax BA
JUNIORI
- Máte Balogh HUN
- Tomasz Brembor POL
- Ondrej Dubaj SMTA Nitra
JUNIORKY
- Ivana Kuriačková ŠK ATÓM Levice
- Romana Gajdošová ŠK PEGAS Košice
- Natalia Rypel POL
VETERÁNI 1
- Martin Poledna Sportdiag team Senec
- Roman Švaňa ŠK PEGAS Košice
- Anton Žáčik SMTA Nitra
VETERÁNI 2
- Roman Martinčík TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
- Pavol Košťan KPŠ NEREUS Žilina
- Juraj Papp PEGAS triatlon Partizánske
VK 20–39
- Tomasz Marcinek POL
- Alex Filep HUN
- Marián Siváček HKC Myjava
VK 30–39
- Viktor Bielik Sportdiag team Senec
- Braniskav Rybár Bánov
- Ivan Bielik Sportdiag team Senec
VK 40–49
- Tibor Lehman HUN
- René Šteffel Malacky
- Marko Zubacký REALIZ sport team
VK ženy
- Szandra Szalay HUN
- Mariola Krzeminska POL
- Natalia Rypel POL
Výsledky DVORY:
VÝSLEDKY MUŽI ABSOLÚTNE PORADIE
- David Ruzsas HUN
- Roman Korol UKR – TRIKLUB FTVŠ BA
- Máte Balogh HUN
ŽENY ABSOLÚTNE PORADIE
- Ivana Kuriačková ŠK ATÓM Levice
- Szandra Szalay HUN
- Zsófia Szakály HUN
MUŽI
- David Ruzsas HUN
- Roman Korol UKR – TRIKLUB FTVŠ BA
- Máte Balogh HUN
ŽENY
- Szandra Szalay HUN
- Mira Bednarovičová ŠKP APZ Triax BA
- Silvia Blahová TRIATLON team Trnava
JUNIORI
- Máte Balogh HUN
- Tadeáš Fazekaš ŠK ATÓM Levice
- Csaba Virágh HUN
JUNIORKY
- Ivana Kuriačková ŠK ATÓM Levice
- Zsófia Szakály HUN
- Radka Suchá ŠK AtÓM Levice
VETERÁNI 1
- Roman Švaňa ŠK PEGAS Košice
- Roman Peťkovský ŠKP Trnava
- Branislav Šteuček Aquapark triatlon Turčianske Teplice
VETERÁNI 2
- Roman Martinčík TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
- Pavol Košťan KPŠ NEREUS Žilina
- František Bernáth TK TRIATLON Dvory nad Žitavou
VK 20–39
- Michal Škvarenina TRIATLON team Trnava
- Marián Siváček KHC Myjava
- Michal Chovanec Bardejov
VK 40–49
- Štefan Horváth Komárno
- René Šteffek Malacky
- Eduard Chládek Triax
VK nad 50 r
1. Tibor Szabó inQool.cz TriTeam
VK Ž
- Zuzana Hrúzová Sportdiag team Senec
- Dana Szabóová inQool.cz TriTeam
- Zuzana Chalabalová ŠK PEGAS Košice
HOBBY M
- Andrej Kružic Praha
- Martin Stolár Triatlon Vrbové
- Miroslav Kavický Mirdžes Galanta
HOBBY Ž
- Lucia Ondrušová FIT & FUN CLUB
- Adriana Vitková ŠKP Žilina
- Katarína Boteková Bratislava