Viktória Botošová Správy

TOP 7 udalostí týždňa: Tragická nehoda, prepad herne, ale aj pole dance

Ďalší týždeň ubehol ako voda a priniesol mnoho zaujímavého. My sme sa pozreli na udalosti, ktoré najviac zarezonovali v meste Nové Zámky. Čo všetko zaujalo našich čitateľov? Tu je PREHĽAD.

Ilustračný obrázok k článku TOP 7 udalostí týždňa: Tragická nehoda, prepad herne, ale aj pole dance
Foto: Viktória Botošová

Hrozná tragédia na ceste. Zrážka áut dopadla mimoriadne smutne. Zahynuli až piati ľudia. Neprežila vodička (†41) Volva XC 90 a štyri deti, ktoré sedeli v tomto vozidle. O tejto tragickej nehode ste sa dočítali v článku – Pri cestnej zrážke zahynula vodička (†41) a štyri deti, FOTO z tragédie!

V našom rebríčku sa žiaľ ocitla aj galéria otrasnej nehody z predchádzajúceho článku – Otrasná tragédia.

Na ďalšej priečke čítanosti sa ocitla krimi udalosť. Krupierka v jednej z novozámockých herní prežila krušné chvíle. Páchateľ (42) na ňu, podľa polície, vytiahol nôž, kvôli peniazom. Pozrite, ako to celé skončilo v článku – Dramatické chvíle v novozámockej herni: S nožom na krupierku, podozrivého (42) už dolapili.

Krásne Novozámčanky, je ich plné mesto. Svoje postavy si formujú rôznymi športmi. V Zámkoch sa môžeme tešiť naozaj z množstva kurzov, ktoré tu máme k dispozícii. Pokojnú hladinu však mierne rozčeril nový systém cvikov pri tyči – V Zámkoch fičí po novom pole dance. Mnohí vraj bojujú s predsudkami.

Opäť je ďalšia v poradí galéria k predchádzajúcemu článku. Ešte ste nevideli sympatické novozámocké lektorky? Tu je galéria šikovného fotografa Borisa Garamiho – Pole Dance Nové Zámky.

Na konci novembra bol najvyšší čas pripraviť sa na ďalší mesiac v našom meste. Aby ste si mohli urobiť plány, poskytli sme vám v predstihu program, ktorý na december ponúkajú Nové Zámky. Chcete sa kultúrne vyžiť a zabaviť sa? Už teraz si zapisujte do kalendárov, čo nás čaká v článku – PREHĽAD: Aký bude december v Nových Zámkoch? Pozrite si už teraz, čo sa v meste bude diať.

Plánovanej cesty sa už mnohí vodiči nevedia dočkať. Určite by odľahčila preťaženú a často nebezpečnú starú cestu. Pozrite, ako sa projekt pohol – Rýchlocesta R7 zo Zámkov po Lučenec stále v hre: Pripravuje sa štúdia, stavať chcú už o pár rokov !

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM