Viktória Botošová Správy

TOP 7 spravodajských momentov týždňa: Zbierka pre pozostalých, rebríček nezamestnanosti absolventov, aj zmeny cestovného poriadku

V Nových Zámkoch a okolí priniesol mnoho zaujímavého aj uplynulý prvý decembrový týždeň. My sme sa pozreli na udalosti, ktoré najviac zarezonovali v našom meste. Čo všetko zaujalo našich čitateľov? Pozrite si PREHĽAD.

Ilustračný obrázok k článku TOP 7 spravodajských momentov týždňa: Zbierka pre pozostalých, rebríček nezamestnanosti absolventov, aj zmeny cestovného poriadku
Foto: Viktória Botošová

Tragická nehoda otriasla celým mestom. V jeden moment vyhaslo naraz 5 ľudských životov. Hokejbalisti boli práve vtedy na ceste na svoj ďalší extraligový zápas. Čítajte, na kedy odkladajú svoje zápasy a ako sa snažia pomôcť pozostalým v článku – Tragická smrť Zámčanky (†41) a štyroch detí: Hokejbalisti zápasy odkladajú na jar, zbierajú peniaze pre pozostalých!

Ktorú strednú školu si vybrať, aby ste sa po jej skončení zamestnali čo najľahšie? Pomôckou pri rozhodovaní môže byť analýza inštitútu INEKO. Ten zostavil rebríček stredných škôl na základe hodnotenia nezamestnanosti absolventov. Ako dopadli novozámocké školy? Dočítate sa po kliknutí – Rebríček nezamestnanosti absolventov: Tieto novozámocké školy dopadli najlepšie!

Chcete zmeniť prácu? Alebo ste už dlhšie bez nej? Snáď vám pomôže tento prehľad, voľných pracovných pozícií v Nových Zámkoch. Nájdete v ňom 40 voľných pozícií! Ponuku pracovných pozícií, ktorá vás zaujala ste mohli vidieť pod názvom – VEĽKÝ PREHĽAD pracovných ponúk v Zámkoch: 40 flekov, kde hľadajú nových ľudí!

Pokiaľ využívate prímestskú alebo diaľkovú autobusovú dopravu, nenechali ste si ujsť tento prehľad. V decembri nastanú veľké zmeny v cestovnom poriadku, ktoré sa dotknú aj viacerých spojov jazdiacich z Nových Zámkov. Kompletný výpis týchto zmien nájdete pod názvom – Jazdíte zo Zámkov autobusmi? Študujte pozorne: Úplný prehľad zmien cestovného poriadku!

Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy spustil do testovacej prevádzky internetový portál porovnávajúci nemocnice podľa ukazovateľov kvality a efektívnosti. Kde majú najspokojnejších pacientov a ako ľudia ohodnotili nemocnicu v Zámkoch? Zistíte v článku – Spokojnosť ľudí s nemocnicami… Pozrite, ako pacienti oznámkovali tú novozámockú!

Aj vy rozmýšľate nad podnikaním a neviete nájsť ten správny zámer? Tento výnimočný nápad sa začal písať pred letom tohto roka. Zrodil sa v hlavách jedného mladého páru po vypití sobotňajšej kávy na terase kaviarne. O ich nápade sa dočítate v článku – Keď stačí len dobrý nápad a chuť podnikať. Aha, do čoho sa pustili Peter (35) a Patrícia (27)

Muž (62) našiel na ulici tašku. Z peňaženky si vybral hotovosť a nález hodil späť do trávy. Jeho konanie sa mu však nevyplatilo.. Pod týmto linkom zistíte, čo mužovi hrozí – Vedel komu patrí, no nájdenú tašku si nechal: Ľudovi (62) teraz hrozí basa

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM