Tlačové správy

Tip na knihu: Millennium od Stiega Larssona sa vracia. A s ním aj komplikovaná Lisbeth!

Tejto knihy sa nevedeli dočkať milióny čitateľov na celom svete. Už dlhšie je medzi najpredávanejšími aj v slovenských internetových a kamenných kníhkupectvách. Vo štvrtok vyšlo Millennium 4 vo svetovej premiére aj na Slovensku.

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Millennium od Stiega Larssona sa vracia. A s ním aj komplikovaná Lisbeth!
Zdroj: Dnes24.sk

Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti je opäť napínavý príbeh so zaujímavou zápletkou a stretnete svoje obľúbené postavy. Mikaela a Lisbeth.

4.diel série Millennium sa začína približne tam, kde sa skončil tretí diel z pera Stiega Larssona. Mikaela Blomkvista nachádzame v časopise Millennium, ktorý má však ťažkosti a ako soľ potrebuje nejakú bombu, ktorou zaboduje u čitateľov…aj nových majiteľov.

Do príbehu vstupuje špičkový odborník na výskum umelej inteligencie profesor Frans Balder. Ten zavolá uprostred noci Blomkvistovi s tým, že disponuje šokujúcimi informáciami o amerických tajných službách. Prezradí mu, že bol v kontakte s mladou geniálnou hackerkou. A Blomkvist tuší, o koho ide.

Lisbeth Salanderová sa zdanlivo bezdôvodne zapojí do hackerského útoku. Berie na seba riziká, ktorým sa doteraz vyhýbala. Toto sa na ňu nepodobá…

V Blomkvistovi skrsne nádej na senzačné odhalenie, ktoré on aj časopis Millennium zúfalo potrebujú. Ako zvyčajne, Lisbeth sleduje svoje vlastné ciele. Nadišiel čas, aby sa ich životné cesty opäť stretli.

Román Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti z pera Davida Lagercrantza je najočakávanejšou novinkou tohto leta a rozhodne nesklame fanúšikov larssonovskej trilógie, ani čitateľov dobrej severskej detektívky.

S touto knihou súťažíte aj o ďalších 201 cien na www.topkrimi.sk.

Tip na knihu: Millennium od Stiega Larssona sa vracia!
6
Galéria
Tip na knihu: Millennium od Stiega Larssona sa vracia!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM